Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy megütött a hús...

Normális, hogy megütött a hús kloffolóval?

Figyelt kérdés

Tegnap este a nyaralás időpontján vesztünk össze a feleségemmel.

Mondtam neki valamit amit nem kellet volna és erre a vállamra vert a kloffolóval. Erősen ütötte, de nem fájt mert elég izmos a karom, de akkor is az elv. Nagyon megsértődtem, nem szóltam ma még hozzá, ő már próbálja egy kicsit elviccelni a dolgot, dehát ez nem így működik.

Mit csináljak? F29


2010. jún. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
93%
bakker..na jó, azért ez tényleg gáz, hogy egy nyaralást egy szülinapért megszakítani..más lenne, ha a nagyanyja 100. szülinapja lenne
2010. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:

na hát ha nekem mondana olyat a férjem, hogy kib.asz a kutyámmal együtt...én nem csak a vállára koppintanék...az biztos...


időrend: ő felhúzott én mondtam, hogy kivágom a kutyával együtt, ő kloffolt én azóta nem szólok hozzá.


De mindegy. Nyilván nem fogom visszaütni, de azért túlzás, hogy mindig az van amit ő akar.

2010. jún. 26. 10:24
 33/58 A kérdező kommentje:
Bocs rosszat copyztam be. Annak szólt az előző aki a "nem értem" -el kezdődő kommentet írta.
2010. jún. 26. 10:26
 34/58 anonim ***** válasza:
93%

nem, igazad van. A feleséged a hisztis. A barátnő szülinapra hazarohanni butaság. Viszont,ha nagyobbat ütött...az ugye nem megbocsájtható, amit mondd is meg, de neked egy jelzés. Mert ha nagyobbat ütött, akkor lehet, hogy a felgyűlt kis sérelmeket kaptad meg most egy ütésben.Ez előfordul. Talán nem szól, hanem magáben gyűjtögeti a bajait, s egyben nagyot üt. Tudod, mint az alamuszi nyuszi, aki nagyot ugrik. Ez a legveszélyesebb. (a családirtókról mindig elmondják, milyen jó, CSENDES ember volt. Bocs.)

Mondd meg neki, hogy nagyobbat ütött, és teljesen értetlenül állsz ez előtt. Bocsánatot kell kérnie, magától.

De adj aztán lehetőséget, hoyg elmondja, mi vitte idáig. Mert a soraidból, nekem, mint nőnek, az sejlik, hogy folyamatosan csak megtűrt személynek érezheti magát a kutyájával együtt, vagy fél mindig, hogy hogy szóljon a barinők szülinapi meghívásiról.Ha azt mondod, hogy "kivágod a kutyával együtt", akkor egy nő azt hallja, hogy "tök fölösleges vagy nekem, semmire nem becsüllek, akárki jó lenne helyetted, örülj hogy megtűrlek, és lesz.rom az összes barátodat, csak az enyémek számítanak". A nők ilyenek, mindent továbbgondolnak, és túlspiráznak. Mondd meg, hogy erről szó sincs, pusztán mérges voltál, és ennyi. Ha nem akarsz több időzített bombát, akkor meg kell ígértetned vele is, hoyg azonnal szól, ha valami kis apró sérelmet vél érezni, és nem gyűjtögeti össze. És te is így tegyél. Jó nyaralást! Ezek szoktak a legjobban sikerülni, ami ennyi izgalommal jár..

2010. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
58%

Menj el egyedül nyaralni, ő meg szülinapozzon!


Amilyen stílusban itt írsz, el tudom képzelni, hogy miket mondhatsz szegény nőnek.

Mikor engem az ex lek*rvázott, annyira megütöttem a fejét, hogy 1 napig homályosan látott.

Ha nem tudsz normális stílusban beszélni hozzá (teljesen mindegy milyen szituációban), ne csodálkozz hogy valahogy visszaadja.

Egyébként szerintem csak egy 29 éves nagy gyerek vagy, hogy ilyen miatt hisztizel. Bunkó voltál vele, rákoppintott éppen azzal a tárggyal ami a kezében volt, te meg itt rinyálsz, ahelyett hogy leülnél vele megbeszélni.

Ha az én párom lennél, én nem "nyalnék" neked, hogy megbocsáss. Inkább nevetnék rajtad, hogy 29 éves létedre ilyen gyerekesen viselkedsz.

2010. jún. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:27


Köszi. Sok igazság van benne amit írsz. Annyival kiegészítem, hogy nem alamuszi nyuszi, elég nagy szája van.

2010. jún. 26. 10:32
 37/58 anonim ***** válasza:
66%

ma 10:22

Mit rinyáltok, hogy amíg nem írta le hogy férfi? A kérdésben is benne van, hogy férfi te vakegér! Ergo már a legelső válasznál lehetett tudni. Ha pofázol, akkor tanulj meg olvasni öcsi!

2010. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
10:37 olvasd már el a 10:00-s kommentet... kthxbai
2010. jún. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

Írt skype-on üzenetet az emeleti gépről, hogy el kellene kezdeni békülni, mert az anyósomékhoz megyünk ebédelni.:)))

Jó érv az biztos.

2010. jún. 26. 10:41
 40/58 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező! Teljesen jogosan ütköztél meg ezen! Ez egyáltalán nem normális. Ha meg valaki nem ismeri a saját erejét, az ne ütögessen bárdokkal!

a 10:28 választ nem értem!!

ez 270 nap elzárás. Én feljelentettem volna. És lehetett volna maradandó károsodása is. Ő fizethetne élete végéig.

Miért képzelik egyes nők,(a váalszoló, nem sz asszonyra mondom) hogy nekik bármit lehet, és a férfiak az örök rosszak? Az ilyenek lesznek végül családi erőszak áldozatai. Nem véletlenül.

45/nő

2010. jún. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!