Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy megütött a hús...

Normális, hogy megütött a hús kloffolóval?

Figyelt kérdés

Tegnap este a nyaralás időpontján vesztünk össze a feleségemmel.

Mondtam neki valamit amit nem kellet volna és erre a vállamra vert a kloffolóval. Erősen ütötte, de nem fájt mert elég izmos a karom, de akkor is az elv. Nagyon megsértődtem, nem szóltam ma még hozzá, ő már próbálja egy kicsit elviccelni a dolgot, dehát ez nem így működik.

Mit csináljak? F29


2010. jún. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim válasza:
51%

Szerintem nem normális dolog ráverni valakire egy húskloffolóval. Mert ha kicsit üt, viccesen azt megérti az ember, de nagyot.. De azért még ne válj el!:) Üljetek le, aztán beszéljétek meg ezt is, meg hogy a jövőben az ilyeneket mellőzni kell.

Ez olyan, mint a pofon. Az elsőt megbocsátja az ember, a második még elmegy, de a harmadik után már nincs megállás.

2010. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
73%

Egyaltalán nem normális.

Ha Te tetted volna ezt akár viccből is, akkor már írnák a feleségednek, hogy azonnal válj el stb.stb.


Én is szoktam viccelni a férjemmel, de max belecsípek... nem kloffolóval ütögetem...:s


24/n

2010. jún. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
54%
szerintem csak túl liheged...férfi létedre lehetnél tö.kösebb bas.zki... ha nem tetszett a húsklopfolóval való rád koppintás, miért nem mondod meg a feleségednek, ahelyett hogy itt nyafizol egy semmiségtől??? 25/nő
2010. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Azt mondtam neki, hogy kivágom a kutyájával együtt.
2010. jún. 26. 10:09
 15/58 anonim ***** válasza:
49%
HA szó nélkül hagytad a dolgot, akkor szerintem elég papucska vagy! Miért nem szóltál neki egyből, hogy ez nem jó vicc, és azonnal hagyja abba?? És ide írogatsz, hogy normális-e?? Elég érdekes egy férfitól...
2010. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de attól függ, hogy mit mondtál neki...
2010. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
62%
sokáig kell nyalnia a bocsánatodért a feleségednek? ezért? és ugyan mondd már el azt is légyszíves nekünk, hogy mi volt az, amit nem kellett volna a feleségednek mondanod, mire ő válaszként megbökött a klopfolóval?
2010. jún. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
76%
Ne itt rinyálj már! Férfi létedre nem tudtad lerendezni? Kivágod a kutyájával együtt? Jézusom, mint egy hisztis ribanc...
2010. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
56%

De egy álszent itt mindenki!!! Ha van egy kérdés, hogy a férfi megpofozta a nőt, akkor már ő az utolsó senkiházi szemét, és hagyja ott a csaj az ilyen embert. De az ugye normális, hogy a nő húskloffolóval veri a férjét, és az meg legyen tökös legény, és ne essen neki rosszul?!


Hát szerintem vagy hagyd ott (vagy legalábbis várd meg, amíg sírva kér bocsánatot), vagy úgy viszonzásból csapkodd meg kicsit, hogy lássa, kit ütögessen. De én ott hagynám, menjen az ilyen a piсsába.

F

2010. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
47%
Na jó, egy házasságból nem biztos, hogy ott hagynám, de pitizhetne 1000el
2010. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!