Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy megütött a hús...

Normális, hogy megütött a hús kloffolóval?

Figyelt kérdés

Tegnap este a nyaralás időpontján vesztünk össze a feleségemmel.

Mondtam neki valamit amit nem kellet volna és erre a vállamra vert a kloffolóval. Erősen ütötte, de nem fájt mert elég izmos a karom, de akkor is az elv. Nagyon megsértődtem, nem szóltam ma még hozzá, ő már próbálja egy kicsit elviccelni a dolgot, dehát ez nem így működik.

Mit csináljak? F29


2010. jún. 26. 09:56
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
40%
10:12-es te tuti kisfiú vagy még...
2010. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
55%
na hát ha nekem mondana olyat a férjem, hogy kib.asz a kutyámmal együtt...én nem csak a vállára koppintanék...az biztos...
2010. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
74%

10:12 vagyok

Ja, fiatal vagyok, és?

Amúgy meg ok, akkor ezek szerint, ha egy csaj azt mondja nekem hisztirohamában, hogy ott hagy, megverhetem? Hátha úgy nem hagy ott? Vagy mi? Anyám gondolkozzatok már el...

2010. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
76%

Amíg nem figyeltek, s azt hitték, a nő vagy, mindenki azt mondta volna, hogy szakíts azonnal ezzel a vadállatttal, mert legközelebb leszúr. Most, hogy elolvasták, hogy te aférj vagy, most meg "túlliheged"?

Ez egyáltalán nem normális, habár sok nő egyáltalán nem használja ilyesmire a testét, ezért , ha néha-néha üt egyet, nincs vele tisztában, hoyg annak mekkora az ereje, és mennyire veszélyes. Ha ilyen kis penészvirág, vagy barbi vagy kékharisnya a nő, akkor szépen kedvesen de mégis úgy,hogy érezze akomolyságot, magyarázd el neki, hogy ez veszélyes, és fájdalmat okoz. Mint egy tornatanár, vagy edző, és ne mosolyogj, se közben, se utána.

Ha sportoló, vagy szokott fizikai munkát végezni - tehát tudatában van annak, amit a testével tesz - akkor jogosan sértődj meg, mondd meg neki, sértetten, hogy nem tudod, ezt hogy gondolta, és legközelebb a kisbaltával jön-e neked??

Nagyon nem vicces vágóeszközzel a kezünkben veszekedni. És veszélyes lehet. Fektessetek le szabályt, hoyg a jövőben csak üres kézzel veszekedtek, bármily nevetségesen hangzik. Mert hamar megvan a baj, másnál is úgy van. Csak pont ott volt a konyhakés.


Mondd el neki az I. vagy II. verziót, amelyiket rátok illőnek érzed, mert a nő szerintem csak duzzog, és úgy gondolja:mi az hogy neked áll még följebb?! Szerintem benne aszó ütötte seb maradt meg, nem is gondolja, hogy te akloffoló miatt hallgatsz.

'oszt béküjjetek ki asztány..puszi, muci..

2010. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
55%

ma 10:12

Majd felnősz kisfiam, mert a férfitől még nagyon messze vagy. Látom rendesen elcseszték a nevelésedet. Egy férfi SOHA nem üthet meg egy nőt, onnantól nem férfi. Itt sem arról van szó, hogy a feleség össze-vissza zúzta a kloffolóval, nem is fájt neki, akkor rohadt nagyot üthetett tényleg...és ha így beszélsz a feleségedről, akkor kezdem érteni, hogy miért ütött. Mondjuk én a töködre céloztam, bár ahogy itt sírsz a semmin és beszélsz hányadék stílusban róla, nem sok lehet neked.

2010. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

"na hát ha nekem mondana olyat a férjem, hogy kib.asz a kutyámmal együtt...én nem csak a vállára koppintanék...az biztos..."


Azért leírom az előzményét is. A barátnője hülye születésnapja miatt előbb akarja megszakítani a nyaralást ami 10 napos lenne, de ugye van az utazás is és 1500km messziről rohanjunk vissza 2 nappal előbb, csúcssebességgel. Az utazást már nem tudom más időpontba rakni.

2010. jún. 26. 10:18
 27/58 anonim ***** válasza:
58%
Puha p.ö.cs vagy.
2010. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
80%

Most nem értem. Elöbb azt mondtad, hogy kivágod a kutyájával együtt, nem csodálom, hogy dühös lett! A kloppfolót nem dícsérem, elég lett volna, ha elküld a p...ba...

Beszéljétek meg, hogy nem megoldás ez. Egyébként meg nem hiszem, hogy attól kellene félned, hogy ezentúl ütlegelni fog.

Én egyszer a szekrény ajtót repesztetteb be a kezemmel...a vőlegényem aznap este közölte, hogy meggondolta magát: szeret, de nem akar se gyereket, se esküvőt...(magyarul: közös jövőnknek befellegzett 7 év után) és zokogtam a fájdalomtól és beleöklöztem a szekrénybe..ezek után megkaptam, hogy számára ijesztő ez a hiszti!!! Az ő fejét szerettem volna ezek után szétverni...

2010. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
37%
10:17-es neked van itt csak eszed... egyetértek... :D
2010. jún. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
62%

Hát ez tipikus! Addig amíg nem tudtuk, hogy férfi az illető, mindenki :"hú megütött, jelentsd fel, stb."! Amikor leírta, hogy a férfi, akkor meg már minek rinyál, túllihegi stb. Senkinek nincs joga megütni a másikat. Legyen férfi vagy nő. A nőnek sincs!

Kérdező! Mindenképpen beszéljétek meg komolyan. Tehát ne hagyd, hogy elviccelje. Mondd meg, hogy ha mégegyszer megcsinálja, kérdezés nélkül kirakod, vagy te pakolsz össze. Még ha neked nem is fájt az ütés, éreznie kell az egésznek a súlyát! Az azért nem olyan, mintha mondjuk lehülyézett volna. Azt el lehet viccelni.

2010. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!