Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közös kasszán vagyunk, nem...

Ha közös kasszán vagyunk, nem úgy illik, hogy közösen megbeszéljük mire költjük el azt a kevés pénzünket?

Figyelt kérdés

Hónapos óta gyűjtögetünk, hogy a kisszobát felújíthassuk és vehessünk pár gyerekholmit, mert már szeretnénk gyereket. A félretett pénzünkből (100 ezer ft) kivett a párom 50 ezret, mert ő venni akart magának egy márkás cipőt, meg 2 pólót (Adidas pólók és puma cipő). Egy hónapban 10 E ft-t tudunk csak félrerakni. Eddig nem volt gond neki, hogy kínai ruhákban jár (én is), most hirtelen fontos lett neki a márka.

Kezdem úgy érezni, éretlen még a gyerekhez.

Akinek van gyereke tudja, hogy egy baba nem 1-2 ezer ft-ba kerül. :(

Nem sajnálom tőle, de azért mégis mérges vagyok, hogy én ott spórolok ahol tudok, ő meg költekezik. :S

26N


2010. jún. 24. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:
Hát nyiss! És linkeld be. ;)
2010. jún. 24. 19:36
 52/67 anonim ***** válasza:
0%
Nem anyukám ! Egy ilyen nő mint te nem fog belölem hülyét csinálni!Sajnállak :(
2010. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
39%
Úristen!! A kérdező kérdezett és egy egszerű illik, nem illikkel is lehetett volna válaszolni!! Nem kioktatást kért!!! Ezt nem tudják, sokan felfogni!!
2010. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 A kérdező kommentje:

ma 19:38

Én inkább a szüleidet sajnálom, hogy nem ismerték az óvszert! :(

2010. jún. 24. 19:40
 55/67 anonim ***** válasza:
56%
:))) Kérdező te is kezdesz duuuurvulni:))
2010. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 A kérdező kommentje:

Ő kezdte! :) Ha neki szabad, nekem is. :P

Pedig ő elvileg 2 évvel idősebb mint én. (Nem látszik!)

2010. jún. 24. 19:45
 57/67 anonim ***** válasza:
43%
Tartsátok meg a ruhákat, még jó lesz az a gyerkőcnek, majd elöbb-utóbb belenő.
2010. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:
Persze. Biztosan hamar belenő egy 45-s férfi cipőbe meg egy L-es pólóba! :):)
2010. jún. 24. 20:07
 59/67 anonim ***** válasza:
56%

Szia! A párodat elkapta valami hullám, s botlott egy nagyot. Az én párom is csinált már ilyet, de ki nem csinál hülyeséget! Persze meg kell beszélni.

Szerintem ne vigye vissza a cuccot, ha már megvette és kellett neki. DE mindenféleképpen add tudtára, hogy a jövőben ilyet ne tegyen. :)

2010. jún. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
56%
Szinte mindent meg lehet venni használtan a gyereknek,szerintem ne a boltba járjatok felírogatni,mi mennyibe kerül.Teszvesz,vatera tele van babakocsikkal,angol turiban 50 ft-ért veszel tökéletes állípotú bodykat,rugikat.Én csak onnan öltöztetem a lányom,nem megyünk csődbe és mindenki megdicséri,milyen csinos.Ez a pénz most nem fog még hiányozni,addig meg még bőven van időtök gyűjteni,ki tudja mikorra sikerül összehozni.Míg kicsi,nem sok mindenre van szüksége.Aztán már nehezebb anyagilag,de okosan mindent meg lehet oldani.De gondolom itt nem is a pénzről van szó,hanem az elvről.Én azt mondom,egy alapos beszélgetés rátok fér.Biztos,hogy akar gyereket?
2010. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!