Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közös kasszán vagyunk, nem...

Ha közös kasszán vagyunk, nem úgy illik, hogy közösen megbeszéljük mire költjük el azt a kevés pénzünket?

Figyelt kérdés

Hónapos óta gyűjtögetünk, hogy a kisszobát felújíthassuk és vehessünk pár gyerekholmit, mert már szeretnénk gyereket. A félretett pénzünkből (100 ezer ft) kivett a párom 50 ezret, mert ő venni akart magának egy márkás cipőt, meg 2 pólót (Adidas pólók és puma cipő). Egy hónapban 10 E ft-t tudunk csak félrerakni. Eddig nem volt gond neki, hogy kínai ruhákban jár (én is), most hirtelen fontos lett neki a márka.

Kezdem úgy érezni, éretlen még a gyerekhez.

Akinek van gyereke tudja, hogy egy baba nem 1-2 ezer ft-ba kerül. :(

Nem sajnálom tőle, de azért mégis mérges vagyok, hogy én ott spórolok ahol tudok, ő meg költekezik. :S

26N


2010. jún. 24. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
20%
Kár, hogy az a kis botlás az 50e ft volt.Persze ne hallgass rám, nem kell.Majd rájössz, amikor évek múlva azt veszed észre, hogy értelmetlen, felesleges dolgokra cseszi el a pénzt.Pénzből élünk.Ha tetszik, ha nem.Egy ilyen ember potenciális veszélyforrás.A boltban nem kapsz kenyeret szeretetért, csak pénzért.Ő ezt dobta ki az ablakon.Akárhogy is csűröd, csavarod ez a tényállás.Majd ha a gyereknek meg nem tudtok valamit megadni, akkor köszönd meg apucinak.Tudod a következmények........
2010. jún. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
88%

Nah persze, a gyereket meg, szegényt aztán kell vinni úgy-e pszihológushoz, mrt valamit nem kaphatott meg??:))

Én se kaptam meg nagyon nagyon sok mindnet, és??????

2010. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
85%
Te ismered a párodat, hogy a 7,5 év alatt milyen hibái vannak/voltak..mindenki nem tökéletes, mindenki követ el baklövéseket..
2010. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:

Azért egy egyszeri alkalom miatt csak nem fogom felrúgni a 7,5 évet!

És kedves 37%-os! Nem hallgatok rád, mert butaságokat beszélsz. Ilyen hozzáállással max egy guminővel lehetne több éves kapcsolatod!

2010. jún. 24. 17:55
 35/67 anonim ***** válasza:
73%
Igy van kérdező!!!
2010. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
66%

Jesszus 37%-os te tényleg baromságokat írsz!Nehogy már 50 e ft-on múljon 1 kapcsolat.Oké nem volt szép h ezt csinálta a kérdező párja meg is ér 1 beszélgetést de ez még nem válóok.Főleg h nincs még gyerek!


Kérdező!Elnézést az offért!

Szóval szerintem ülj le és beszélgess a pároddal h ezt nem lehet így csinálni mert ha lesz gyerek nem fog tudni elkölteni 50e ft-ot 1 pár cipőre és 2 pólóra mond meg neki h nem sajnálod tőle de ha legközelebb kiakar venni pénzt szóljon neked mert nem szeretnél 1x pórul járni h vennél ki és kiderül h nincs semmi.1 beszélgetést megér.Egyébként meg ne figyelj a gyagyás kommentekre.Nagyon sok a rossz májú ember akik irigyek!Én biztos vagyok benne h szeretitek 1 mást.


Ja és én is kb 6 évig szedtem a gyógyszert 8 hónapig nem estem teherbe.Nálam 9 hónap volt a tisztulási idő.

Egy 1 éves kis csaj anyukája:)

2010. jún. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Lehet, hogy nálam is eltart 1 évig, de lehet hogy nem.

Leültem vele beszélni, elmagyaráztam neki mindent. Azt mondta ha ennyire zavar a dolog, visszaviszi a 2 pólót meg a cipőt. (Mióta hazahozta, ott hever az asztalon)

Mondtam neki, hogy aludjon rá egyet. Ha a lelkiismerete úgy kivánja, vigye vissza. Ha nem, akkor ne.

2010. jún. 24. 18:23
 38/67 anonim ***** válasza:
41%

Én nem vitetném vele vissza a cuccot.Mert azt hinné sajnálom tőle.De én biztos megmondanám neki h többet ilyet ne csináljon.Ez az én véleményem.Bújj oda hozzá mond meg neki h szereted és nem az a baj h megvette a cuccokat hanem az h nem szólt h kivette a pénzt a kasszából.


Az 1 éves kis csajszi anyukája

2010. jún. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 igabcsy ***** válasza:
39%

Itt a pont az előttem szólónál. Szerintem is ez a tökéletes megoldás. :-)

Sok sikert Nektek!!

2010. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm!!! :)
2010. jún. 24. 18:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!