Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közös kasszán vagyunk, nem...

Ha közös kasszán vagyunk, nem úgy illik, hogy közösen megbeszéljük mire költjük el azt a kevés pénzünket?

Figyelt kérdés

Hónapos óta gyűjtögetünk, hogy a kisszobát felújíthassuk és vehessünk pár gyerekholmit, mert már szeretnénk gyereket. A félretett pénzünkből (100 ezer ft) kivett a párom 50 ezret, mert ő venni akart magának egy márkás cipőt, meg 2 pólót (Adidas pólók és puma cipő). Egy hónapban 10 E ft-t tudunk csak félrerakni. Eddig nem volt gond neki, hogy kínai ruhákban jár (én is), most hirtelen fontos lett neki a márka.

Kezdem úgy érezni, éretlen még a gyerekhez.

Akinek van gyereke tudja, hogy egy baba nem 1-2 ezer ft-ba kerül. :(

Nem sajnálom tőle, de azért mégis mérges vagyok, hogy én ott spórolok ahol tudok, ő meg költekezik. :S

26N


2010. jún. 24. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
82%

Neked teljesen igazad van! Közösen spóroltátok, közösen döntötök róla. Ilyet az én férjem is csinált. Egyszer. Nem tudom, talán a falkaszellem vagy a kollégák cukkolása vagy valami ilyesmi lehet, amiért kifordulnak a pasik magukból.Vagy mert nekik a gyerekvállalás igazándiból akkor tudatosul, amikor a karjukban a kicsi. De nyugi, van remény ! Áprilisban elvitt a férjem 30.000Ft-ot mert biztattam, hogy vegye meg azt az Adidas cipőt,ami régóta "csábítja".Szatyrokkal állított be: vett a leányzónak egy triciklit, a kisfiunknak formaberakót, több kisebb játékot,csattokat, egy"kispasis"baseball sapit, egy tálca sütit és magának egy kínai cipőt... :)

Amikor rákérdeztem, hogy most mi is van : "Egy apának nincs szüksége tárgyakra ahhoz, hogy boldog vagy "menő" legyen.Egy apa a legnagyobb luxust kapja, amit csak lehet - ezeket a csillogó szemeket, vidám nevetést.Ez a pótolhatatlan, amit a világ összes márkás, "menő" cucca sem adhat meg." :))) Ez az én "pasim"! Szóval szerintem ne aggódj, kommunikáljatok, mondd el neki az érzéseidet. Szerintem Te már anya vagy - gyerek nélkül is. Ő meg férfiból van, neki kellenek a "tárgyi bizonyítékok", azaz egy gőgicsélő babó ... :)

2010. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:

Én akkor is a 37%-nak adok igazat ... Kedves kérdező: Nem kéne szerintem annyira jó pofával türnöd ezt ha ennyire rajta vagytok a gyerek dolgon most elnézed neki és következőre meg majd pezsgöt durantaszt ...aztirod hogy nem vagytok olyan gazdagok hogy ezt igy megengedthette volna magának én azért keményen odavágnám neki hogy amit 5 hónap alatt összegyüjtöttetek azt ö 2 perc alatt elveri ..hát azért..

Te miért vonod meg magadtól azt a másik 50 ezret???

2010. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező,te is tanulj meg helyesen irni!:)
2010. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:

"Kérdező,te is tanulj meg helyesen irni!:)"


Én helyesen írok, drágám! :)

2010. jún. 24. 18:51
 45/67 anonim ***** válasza:
0%
Vettem észre drágám :D
2010. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

Remélem drágám, legalább annyi idős vagy, mint én. :)

Egy taknyossal nem szívesen állnék le vitatkozni.

2010. jún. 24. 18:58
 47/67 anonim ***** válasza:
22%
Annyi +2 év :)
2010. jún. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:
:):)
2010. jún. 24. 19:08
 49/67 anonim ***** válasza:
73%
S az annyi+2 éveddel, házasságban élsz-e legalább? Vagy párkapcsolatban?..
2010. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
0%

Párkapcsolatban:) akkoriban nem igazán számitott nekünk a papir mint ahogy mostsem.

Egyébként ha ilyen érdekes az én életem akkor nyithatunk egy kérdést neki csak akkor ne itt és ebbe a kategoriába,mert elvégre nem rólam van szó hanem a kérdezőről:)

2010. jún. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!