Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közös kasszán vagyunk, nem...

Ha közös kasszán vagyunk, nem úgy illik, hogy közösen megbeszéljük mire költjük el azt a kevés pénzünket?

Figyelt kérdés

Hónapos óta gyűjtögetünk, hogy a kisszobát felújíthassuk és vehessünk pár gyerekholmit, mert már szeretnénk gyereket. A félretett pénzünkből (100 ezer ft) kivett a párom 50 ezret, mert ő venni akart magának egy márkás cipőt, meg 2 pólót (Adidas pólók és puma cipő). Egy hónapban 10 E ft-t tudunk csak félrerakni. Eddig nem volt gond neki, hogy kínai ruhákban jár (én is), most hirtelen fontos lett neki a márka.

Kezdem úgy érezni, éretlen még a gyerekhez.

Akinek van gyereke tudja, hogy egy baba nem 1-2 ezer ft-ba kerül. :(

Nem sajnálom tőle, de azért mégis mérges vagyok, hogy én ott spórolok ahol tudok, ő meg költekezik. :S

26N


2010. jún. 24. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
Ez lesz az első gyerek, nemtudom mégis mennyibe kerül, de nem úgy szeretnék szülni, hogy na most napi csak 2 pelenkát használhat el, mert csak jövő hónapban tudunk egy új csomagot venni.
2010. jún. 24. 16:43
 2/67 A kérdező kommentje:
Ja és a kisszobát azért kell átfesteni, mert jelen pillanatban nem alkalmas arra, hogy egy pici baba lakjon benne.
2010. jún. 24. 16:46
 3/67 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon akarhat még gyereket ha inkább márkás holmikat vett :S:I és nem is szólt amúgy róla h elvesz abból a pénzből?
2010. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
24%
Ne haragudj de szerintem te is elég éretlen vagy,ilyen férfi mellett.
2010. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazad van.Meg kellett volna ezt beszélnie veled. Ha már együtt döntöttetel, hogy a baba számára gyűjtötök. De amúgy már terhes vagy? Mert ha még nem, akkor lehet, hogy azért vett el, azzal a szándékkal, hogy majd visszateszi a pénzt amikor teherbe esel.

De megkérdezted, hogy milyen alapon vette el a pénzt? S mit mondott?

2010. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy megbeszélem, ha kiveszem a pénz felét. Most mindegy, hogy a 100 ezernek a felét, vagy a 20 Milliónak. Kérdezd meg, járj a végére, hogy ezt hogyan gondolta. És kérdezd meg hogy a maradék 50-t akkor te magadra költheted?

Egyébként egy baba rengetegbe kerül havonta :(:(:(:(

2010. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:

Mikor hazajött, láttam nála a szatyrokat, hogy mit vett.

Múlt héten voltunk egy bababoltban, egy-két dolognak felírtuk az árát, hogy kb. még mennyi ideig kéne spórolni.


Még nem vagyok terhes, de folyamatosan próbálkozunk.

2010. jún. 24. 16:49
 8/67 A kérdező kommentje:

3 hónapja hagytam abba a gyógyszert, nem tudom mennyi idő mire teljesen kiürül a szervezetemből. (6 éve kezdtem el szedni)


Azt mondta, hogy kellett neki egy új cipő, mert a régi elszakadt. Ezt megértem, de az a megoldás, hogy rohanok és egy 35 ezres cipőt veszek?!

2010. jún. 24. 16:51
 9/67 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyjátok abba a próbálkozást, ez a kapcsolat nem elég érett arra, hogy egy kis emberélet múljon rajta. Beszéljétek meg, számotokra mi a fontos, és ki miről hajlandó lemondani a gyerek érdekében.
2010. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%
ha egy hónapban csak 10et tudtok félre rakni akkor ha a baba megérkezik az a haci 10 kevés lesz rá.
2010. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!