Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közös kasszán vagyunk, nem...

Ha közös kasszán vagyunk, nem úgy illik, hogy közösen megbeszéljük mire költjük el azt a kevés pénzünket?

Figyelt kérdés

Hónapos óta gyűjtögetünk, hogy a kisszobát felújíthassuk és vehessünk pár gyerekholmit, mert már szeretnénk gyereket. A félretett pénzünkből (100 ezer ft) kivett a párom 50 ezret, mert ő venni akart magának egy márkás cipőt, meg 2 pólót (Adidas pólók és puma cipő). Egy hónapban 10 E ft-t tudunk csak félrerakni. Eddig nem volt gond neki, hogy kínai ruhákban jár (én is), most hirtelen fontos lett neki a márka.

Kezdem úgy érezni, éretlen még a gyerekhez.

Akinek van gyereke tudja, hogy egy baba nem 1-2 ezer ft-ba kerül. :(

Nem sajnálom tőle, de azért mégis mérges vagyok, hogy én ott spórolok ahol tudok, ő meg költekezik. :S

26N


2010. jún. 24. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

Mondták a szüleim (átjöttek délután, és látták hogy ideges vagyok, ezért elmondtam nekik), hogy ők szívesen adnak ha kell pénz.

De 26 évesen már cikinek érezném, hogy ők támogassanak. :(

2010. jún. 24. 17:18
 22/67 anonim ***** válasza:
14%
Ne haragudj, de neked sem lehet sok eszed, ha egy ilyen hitelt vesztett embert szeretsz.Most még viszonylag kis pénzt cseszett el, de majd később rájösz(talán)........
2010. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

ma 17:19!

Azért szeretem ezt az embert, mert a 7,5 év alatt most történt először ilyen.

De ha te egy ilyen miatt szakítasz, hát neked se lehet sok eszed...

2010. jún. 24. 17:20
 24/67 A kérdező kommentje:

ma 17:19!

Ja és tanulj meg helyesen írni! Ez egy jó tanács!

2010. jún. 24. 17:21
 25/67 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen nem szabadna ide ki irj egy ilyen kérdést, hiszen az egész elfajul egy idő után, kiderül, hogy nem szeret a párod, esztelen vagy, jah és ő is az...Úristen!! Megint kezdenek előjönni a tökéletes kapcsolatban élők!!:))

El se olvasd az ilyen válaszokat, ahol egy 2 perc alatt le elemzik a te 7,5 éves kapcsolatodat..szánalmas..

2010. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:
Csak jót mosolygok rajta. Pláne 37%-kal...:)
2010. jún. 24. 17:25
 27/67 anonim ***** válasza:
82%

Inkább mosolyogj..én is 1 kérdést irtam ki ami szemlyes volt, de felfogadtam, hogy többet soha...Nekem is ugyanannyi éve van párom, és egy kérdés által ugyanigy lehordtak..és képzeld, még a végén ki is derült, hogy nem is szeretjük egymást:)))

Amúgy én már vagy az 5ik kommentemet irom:D

2010. jún. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:

Régen olvastam egy kérdést, hogy a lány nővére megtalálta a lány pasiját vmi társkereső oldalon, és kérdezte hogy mit tegyen.

És vki letámadta, hogy még ennyi szabad teret sem hagy a pasijának, miért le lehetne egy párkapcsolatban levő ember beregisztrálva egy társkeresőre? Na akkor dobtam egy hátast!

2010. jún. 24. 17:33
 29/67 anonim ***** válasza:
83%
Sajnos mindne kérédsnél elszabadul a pokol egy idő után, de szerintem csak olyanok adhatnak ilyen válaszokat, akik még nem is éltek egy normális kapcsolatban! Mert az ember irásából ki lehet szerintem venni, hogy mennyi köze van egy "párkapcsolathoz"..
2010. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
Na igen.
2010. jún. 24. 17:42
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!