Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha közös kasszán vagyunk, nem...

Ha közös kasszán vagyunk, nem úgy illik, hogy közösen megbeszéljük mire költjük el azt a kevés pénzünket?

Figyelt kérdés

Hónapos óta gyűjtögetünk, hogy a kisszobát felújíthassuk és vehessünk pár gyerekholmit, mert már szeretnénk gyereket. A félretett pénzünkből (100 ezer ft) kivett a párom 50 ezret, mert ő venni akart magának egy márkás cipőt, meg 2 pólót (Adidas pólók és puma cipő). Egy hónapban 10 E ft-t tudunk csak félrerakni. Eddig nem volt gond neki, hogy kínai ruhákban jár (én is), most hirtelen fontos lett neki a márka.

Kezdem úgy érezni, éretlen még a gyerekhez.

Akinek van gyereke tudja, hogy egy baba nem 1-2 ezer ft-ba kerül. :(

Nem sajnálom tőle, de azért mégis mérges vagyok, hogy én ott spórolok ahol tudok, ő meg költekezik. :S

26N


2010. jún. 24. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
100%
*havi
2010. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%

Én MINTHA úgy olvastam, hogy 1 évet azért jó, ha hagyod tisztulni a szervezeted.Aztán nem biztos. Amúgy te jobban ismered, esetleg nem szegény családból származik? Mármint úgy értem, hogy lehet, hogy életében soha nem engedhetett meg magának bizonyos dolgokat amire vágyott, és most ott volt a pénz és azért döntött úgy, hogy megveszi...

De attól függetlenül kellett volna szólnia, hogy mire készül.

Szerintem ez nem jelenti azt, hogy nem szeretne gyereket vagy ilyesmi..Szinte gondoltam, h ilyen válaszok fognak érkezni..

-harmadik-

2010. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

7,5 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és ő is engem.

De én sem értem, mi történt vele.

Nem szegény családból származik.

2010. jún. 24. 16:58
 14/67 anonim ***** válasza:
100%

De végülis, konkrétan mit válaszolt arra, hogy "hogy mert elvenni" pont abból a pénzből amit közösen gyűjtöttetek?

Vagyis mivel magyarázta..Nem védekezett, hogy majd vissza teszi vagy ilyesmi?

2010. jún. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 A kérdező kommentje:
Szept.től új munkahelye lesz, akkor többet fogunk tudni félrerakni.
2010. jún. 24. 17:01
 16/67 A kérdező kommentje:
Azt mondta, kellett neki egy cipő és 2 póló. És ha én tettem volna ugyanezt, ő nem akadt volna ki.
2010. jún. 24. 17:02
 17/67 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy meg, szerintem annyira ne stresszeld magad, mármint irtad, hogy te minden pénzedet meg probálod spórolni, hogy legyen a babának..

Mármint szerintem azért vette ennyire lazán, mert még a baba sehol sincs, és még egy kis ideig nem is lesz (irtad, hogy várod, hogy tisztulj)..Szerintem beszéld meg vele, hogy ha legközelebb lesz ilyen akkor először veled beszélje meg, mert eléggé megbántott.

2010. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
100%
O is akar gyereket, vagy csak te? Mert,ha akarna talan nem vette volna ki a megtakaritott penzt materialis dolgokra...:S O mit mondott, miert koltotte el a fele megsporolt lovet? Neked nem vett semmit?
2010. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 A kérdező kommentje:
Ő kérte, hogy hagyjam abba a gyógyszert, mert szeretne babát. Mondtam hogy én is nagyon szeretnék már egy ideje, de nem akartam ezzel nyaggatni, amíg anyagilag nem tudjuk bevállalni.
2010. jún. 24. 17:09
 20/67 anonim ***** válasza:
86%
Beszéld meg vele ezt, hogy több ilyen ne legyen. Nyugodj meg, ez még nem jelenti azt hogy nem szeretne gyereket.Maj lassan gyűl a pénz is, és majd mikro megszületik is kapsz pénzt.
2010. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!