Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? (anyám romba...

Most mit tegyek? (anyám romba dönti az életem)

Figyelt kérdés

Egy 13 éves lány vagyok...van egy 2 éves húgom, egy 37 éves anyám és egy 42 éves apukám...Anyám egy alkoholista, de nem akarja bevallani...üvegszámra issza meg a pálinkákat és a borokat..amit csak talál itthon...ha itthon elfogy a pia akkor elmegy és dugiba felhozza a papám pincéjéből a papám borát...ma is mondta neki a szomszéd h menjen át ad neki pálinkát...átment és hozott tőle 2 üveggel...15 perce jött haza de fél üveg pálinkát már megivott és ma már az előtt is ivott mert érezni a száján és látni rajta...1 éve már egyszer botrány volt hogy én miért találok ki ilyenek...de akkor még csak keveset ivott..most már nagyon sokat iszik és tönkre tesz engem és apukámat is lelkileg..és tagadja hogy alkoholista pedig az..amikor berúg mindenkinek telefonál mindenhova menni akar..és engem szégyenít le....mit tegyek?? mit tegyek hogy végre abbahagyja a piálás?? már mamám is tudja h iszik mert elmondtam neki de nem szól neki...apám már szólt de azt hazudta anyám hogy ezt csak én találtam ki... MIT TEGYEK???????

lelkileg teljesen meg vagyok rogyva...

SEGÍTSÉG ANYÁM TÖNKRETESZI AZ ÉLETEM!!!!!!!!!


2010. jún. 23. 21:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak! Nem is tudom hirtelen mit tanácsolhatnék... A gyámügy szerintem lélektelenül intézkedik, utolsó lehetőségnek venném. A tanáraid Te ismered, de ...... nem tudom mennyire emberségesek, és mennyire tudnak/ akarnának-e egyaltalán - egy ilyen feladatot felvállalni. Apukád és a Nagyid az egyetlen megoldás..Igazából azt nem értem, hogy MIÉRT NEM TETTEK MÁR SEMMIT? Ilyen gyenge jellemű gyáva, nem törödöm emberek? Nem dughatják a fejüket a homokba. Anyud is olyan fiatal még ...érdemes lenne megmenteni önmagától.

off: vigyázz az internetről hasonló történetekkel privit kezdeményezőkkel ( akinek nem inge ne vegye magára! ) mert lehet köztük olyan aki nem tizenéves lány hanem pl. felnőtt férfi aki az esendősségedet kihasználva becsap és .....

Bocs mindenkitől de pont az ilyen magára maradt kétségbeejtő helyzetben levő kicsilányokra szoktak vadászni a pedók. Csak féltem a kérdező kislányt és persze nem akartam senkit ide sorolni de jó lenne ha erre is figyelne.


Szegénykém tényleg nagyon sajnállak! Tarts ki lesz megoldás! Van itt is sok okos ember ,talán akad használható válasz is.

2010. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!