Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Inkább hallgassak, vagy...

Inkább hallgassak, vagy igenis mondjam el a magamét?

Figyelt kérdés

Hjajj nm is tudom, hogy hogyan magyarázzam, hogy mindenkinek érthető legyen:D

Szóval a párommal sokat civakodunk.(nem veszekszünk!) És mindez azért, mert sokat szólok rá. Vagyis folyamatosan nem úgy csinál semmit ahogy kell, egyfolytában kell mondjam, hogy most légyszives ezt csináld meg azt, vagy ha indul is valahova, mint a gyermekeknek el kell mondani 50szer, hogy mindent elvette meg stb..

És már én sem tudom, hogy mit tegyek. Ha kihagynám, hogy egyfolytába ne szóljak rá, akkor csak magamba őrőlném az egészet..De a kapcsulatunk érdekében, úgy-e meg kell probáljam????

De miért mindig a nők kell azok legyenek akik még akarnak is tenni azért, hogy minden rendben legyen?!!

Előre is köszönöm a válaszokat..


2010. jún. 23. 07:43
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Végülis nálam nem az a baj, hogy semmit nem csinál, mert csinálni csinál, de csakis akkro HA: Éppen kedve, Éppen nincs foci (nem gond ha nézi, mert én is nézem vele, csak sorolom a tényeket:D)..stb. És ha éppen nincs foci, akkor filmezik:)) De attól, ha előre megbeszéljük, hogy takaritás lesz, akkor szivesen segit mindig.Szóval nem borzasztó a helyzet.De attól jól esne ha közben magától is megmozditana valamit.

Amúgy lehet, hogy jobb ha szétmentek, minthogy veszekedjenek életük végéig..

2010. jún. 23. 13:48
 32/32 anonim válasza:
nálunk pont az volt h túl figyelmes volt és semmit nem engedett szinte nekem csinálni XD én meg egy idő után elsírtam neki h tök fölöslegesnek érzem magam, így megosztottunk pár dolgot, most már a női része az enyém :)) hiába próbáltam takarítani, mosogatni, ilyesmi, házi dolgok, meg bevásárlás, ő ezt szerette csinálni :) de azért mikor összeköltöztünk már muszáj volt megbeszélni h én ezt így nemtom majd csinálni, hagyjon nekem is vmit, nem bírom ha haszontalan vagyok... :) 25/L
2010. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!