Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Hülyeséget csináltam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hülyeséget csináltam! Mit tegyek? Mondjam el vagy hallgassak? Na szóval van most barátom 1 hónapja! És tegnap eljött hozzám a volt barátom elköszönni 4évet voltunk együtt és 3hónapja lett vége!

Figyelt kérdés

Na szóval eljött hogy elköszönjünk mert megy külföldre dolgozni.

Nem vagyunk rosszban, hanem sőt beszélő viszonyban.De a baj az hogy elcsattant egy csók, teljesen véletlenül.:(Mit tegyek mondjam el a barátomnak vagy ne?Én nem szívesen szeretném elmondani!


2010. júl. 29. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

amiről nem tud az nem fáj...

engem személy szerint nagyon összetörne h már megint megcsaltak ... és 1 más lenne de valószínűleg megbocsájtanék

d ha együtt tudsz élni ezzel. és a szemébe tudsz nézni akkor nincs semmi gond

2010. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Csók talán még nem a világ vége (bár mindenkinél más) , talán jobban jársz ha elmondod mintha mástól tudná meg később.
2010. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire őszinte típus vagy,akkor mondd el!

De amit nem tudunk,az ugye nem fáj! Én a helyedben nem mondanám el,hisz egy ártatlan búcsúcsók még nem a világvége!

Viszont,ha bánt a lelkiismeret,mondd el neki ha így könnyítesz magadon!/Én nem mondanám el,ami volt elmúlt,egy csók..hja mi az??"35n

2010. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, feleslegesen kockáztatod a kapcsolatodat ha elmondod. Ez nem szex volt és gondolom nem egy 10 perces érzéki csók.
2010. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Timi: ) ***** válasza:

Mondd el,mert később csak a lelkiismeret furdalna miatta,1 hónapja vagytok együtt és már hazugsággal folytatnád,nem szép dolog.Én nem kioktatni akarlak,de gondolkozhattál volna előbb,a csóknak semmi értelme nem volt,nosztalgiáztatok.Mondd a mostani párodnak,hogy 4 évet voltunk együtt,elköszöntünk,búcsúzáskor elcsattant egy csók,de megbántam,jobbnak látom ha elmondom,ne haragudj,többet ilyen nem fordul elő!

Szerintem ha szeret értékeli,hogy elmondtad,valamint neked is tiszta a lelkiismereted,de azzal is számolnod kell,hogy 1 hónapja vagytok együtt és már ilyet" tettél,lehet durcizni fog,de szerintem megfog bocsájtani.

Sajnálom!

23/L

2010. júl. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
na ezért nem találkozgatok vagy tartom a kapcsolatot exekkel és ezért nem engedem, hogy a párom csakúgy kettesben találkozzon az exével. Véletlenül, mi? Mondd csak el a párodnak, hogy méltatlan vagy hozzá és ha úgy látja jónak, többet nem is keresed. Ha szerencséd van, nem töröl képen, csak simán elenged. A legrosszabb, ha így megtart, mert azt hiheted tőle, hogy ez bocsánatos dolog, pedig nem az.
2010. júl. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Csókok nem csattannak véletlenül.
2010. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám el, mégis minek? 1 hónapja vagytok együtt, így azért másabb mintha már együtt élnétek x hónapja és úgy történt volna.

én inkább a saját érzéseimet vizsgálnám felül. nem véletlen volt az a csók. ha én valakivel végleg lezártam valamit és már nem vagyok szerelmes, nem csókolózom vele. a mostani barátodat meg ne hülyítsd, mert nem hinném, hogy ezt érdemli.

2010. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne mondd el, lehet h felesleges veszekedés lenne belőle. Úgyis elment, nem látod most jó ideig.
2010. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez csúnya dolog volt a részedről,én pocsékul érezném magam ha megtudnám h barátom a az exével csak úgy véletlenül csókolozgat! Bármennyire rossz lenne nem tudnék utána már bízni benne!....nincs véletlen csók sztem se,énis beszélek a volt barátommal de eszembe se jutna megcsókolni!


Nos ha tudsz ezzel együtt élni, ne mond el! Ha nekem mondanál ilyent én szakítanék veled!

2010. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!