Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Hülyeséget csináltam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hülyeséget csináltam! Mit tegyek? Mondjam el vagy hallgassak? Na szóval van most barátom 1 hónapja! És tegnap eljött hozzám a volt barátom elköszönni 4évet voltunk együtt és 3hónapja lett vége!

Figyelt kérdés

Na szóval eljött hogy elköszönjünk mert megy külföldre dolgozni.

Nem vagyunk rosszban, hanem sőt beszélő viszonyban.De a baj az hogy elcsattant egy csók, teljesen véletlenül.:(Mit tegyek mondjam el a barátomnak vagy ne?Én nem szívesen szeretném elmondani!


2010. júl. 29. 09:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem az exemet, a mostanit is szeretem de még természetesen nem annyira,mert még annyira régen sem vagyunk együtt!

Még gondolkodok hogy el mondjam e vagy sem.

nem szeretném ha vége lenne, és így valószínű nem mondom el.Mert tudom hogy ő szakítana!

2010. júl. 29. 11:00
 12/13 anonim ***** válasza:

Tapasztalt róka vagyok, de az őszinteség ebben az esetben nem a legjobb megoldás.

Látta más valaki?

Nem?

Akkor ne parázz.

Az exed biztos nem fogja felhívni a jelenlegi párodat, hogy elmondja mi volt köztetek.

Te pedig tagadj, ha ez megtörténne.

Gonosz vagyok, nem szoktam ilyen tanácsokat adni, de egy csók miatt nem kéne ekkora nagy ügyet csinálni.

Ha én minden párkapcsolatban lévő külön csókokat bevallottam volna, akkor most magányos farkas lehetnék.

2010. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszike, nagyon aranyos vagy!

És nem látta senki :)

2010. júl. 29. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!