Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam, vagy hallgassak, aztán majd meglátjuk?

Figyelt kérdés
Fél évvel ezelőtt indult, csupán szex kapcsolatnak. Én voltam az, aki az elején kikötöttem, hogy nem szeretnék többet, mert elég fájdalmas szakításon voltam túl. Két hónappal ezelőtt, felvetődött a téma, hogy esetleg több is lehetne közöttünk. Bár már akkor is éreztem iránta, megijedtem, így maradt minden a régiben, annyi, hogy kevesebbet találkozunk. Most viszont már minden porcikámmal érzem, hogy nem akarom őt elveszíteni. Mondjam el neki? Vagy már késő? Lehet még esélye, vagy már elkönyvelte magában, hogy akkor csak szex?
2010. aug. 21. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen mondd el neki.ha nemteszed,meg fogod bánni...és nincs mit veszítened...
2010. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is mond el. Ha két hónapja komolyan érzett valamit irántad akkor az ennyi idő alatt nem múlik el :)
2010. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem is az elmúlás.... a bizalom. Tudna -e bennem bízni vajon. Jajj, de nehéz, és mindjárt itt van...
2010. aug. 21. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem az embereket,köztök téged se.Milyen kapcsolat az,ahol nem lehet nyiltan,és őszintén beszélni a másikkal?Hm,elhallgatni.Hallgasd el,vagy ne.Te döntésed!Itt bárki bármit mondhat neked.Mindenesetre engem megdöbbent hogy mennyi ember nem tud,vagy nem mer kommunikálni,azzal,akit állitólag szeret...
2010. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 rozika10 ***** válasza:
100%
Egy csupán sexkapcsolat nagyon könnyen frdulhat szerelembe z én kapcsolatom is igy indult,most már 10 éve vagyunk együtt, mond el nincs veszteni valód.
2010. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet nyíltan és őszintén beszélni? Mert félek! Félek, hogy végleg elveszítem, azért. Egyébként minden másról teljesen nyíltan beszélünk, csak hülyén érzem magam, hogy legfőképpen én akartam csak a szexet, most meg itt állok meghülyülve... Na mind1, úgyis muszáj lesz vele beszélnem.
2010. aug. 21. 12:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?Énis ilyen helyzetben vagyok,és szeretem de ő is kijelentette nem akar többet.Én szeretem de nem akarom neki elmondani mert félek elveszítem.Jó lenne elmondani de személyesen biztos beparáznék.Telefonon meg olyan gáz.
2010. aug. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok...
2010. aug. 21. 12:57
 9/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy hogy ilyet komoly dolgot nem tudsz elmondani?Szenvedni akarsz?Akkor szenvedj!Mennyit szoktatok találkozni amúgy?Hivd fel,beszélj vele találkozót és mond meg neki!
2010. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki tudja hogy mit érez irántad,kérdezd meg őt,de látnod is kéne rajta
2010. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!