Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mondjam el a...

Szerintetek mondjam el a véleményem vagy hallgassak?

Figyelt kérdés

Tesomról van szó.Mindig mindenben kikéri a véleményem,és általában ugy is cselekszik(ez anyira nem jo,de ez van).

Volt régebben egy barátnője,szerették egymást kb 3hónapig aztán öcsém részéről elmult a szerelem,sajnálatból volt vele még kb fél évet.beszélgettünk és elmondtam neki hogy szerintem nem jó sajnálatból együtt lenni valakivel egyik félnek sem,főleg ugy hogy a lány szerette és hosszú távra tervezett.Másnap szakitotak.

Most megint van egy lány,ezt az elejétől fogva nem szereti,4hónapja vannak együtt,persze most is kérdezgeti a véleményem de mindig azt mondom amit hallani szeretne(tehát nem az igazi véleményem a dologrol).nem merek már semmit mondani mert félek hogy megint az lessz hogy miattam fog szakitani.

Ti elmondanátok amit gondoltok a kapcsolatukról vagy hallagatnátok és azt mondanátok amit hallani szeretne?

Amugy én 28N ő 22F


2011. jún. 28. 11:59
 1/7 napietus ***** válasza:
100%
én elmondanám a véleménymet, de azt is, hogy próbáljon önállóbb lenni, mert nem leszel ott mindig, hogy helyette dönts.
2011. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki hogy döntsön önnálóan,de azt mondja hogyha rám hallgat jobban jár.Egy csomó hülyeségbe nem ment bele mert én azt tanácsoltam neki(kábitószer,kamasz baromságok amit a haverjai megszivtak ilyesmik)
2011. jún. 28. 12:04
 3/7 anonim ***** válasza:
napiteussal értek egyet. Ha érdekli őt a véleményed, hát hajrá. De meg kell neki azt is mondanod, hogy ideje lenne a saját talpára állnia.
2011. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha kikéri a véleméyedet, akkor õszintén vàlaszolj neki.

Igen nem jó, ha valakivel sajnàlatból van, mert becsapja mind2-jüknek az érzelmeit.

2011. jún. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az én erkölcsi normáim szerint őssze se kellet volna jönnie ezzel a lánnyal de nem szoltam semmit.Mostmeg kérdezgeti hogy kialakulhat-e szerelem 4hónap után,azt mondtam biztos van ilyen(a véleményem az hogy nemigen).

Én vagyok a példaképe,ezt mondta ami megtisztelő és segitek ahol tudok de a sját életét kellene élnie.

2011. jún. 28. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen döntésképtelen, amikor a saját szerelmi életéről van szó, nem sokat veszíthet, ha te irányítod.
2011. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6. Sztem részben igazad van, viszont hogy fogja így megtanulni a saját irányítást?
2022. ápr. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!