Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket tartjátok hibásabbnak...

Melyiket tartjátok hibásabbnak: a harmadik felet, vagy a megcsaló felet?

Figyelt kérdés

Egy olyan szituációban például, ahol egy szingli nő egy férjes pasi jönnek folytatnak titkos kapcsolatot.

Kit tartasz hibásabbnak: a harmadikat, aki egy házasságot ront meg, vagy a megcsaló felet, aki képes hűtlenkedni azzal szemben akit élete párjának választott?

A "mindkettőt" válasz most nem ér, kérek mindenkit állást foglalni!


2010. jún. 18. 18:17
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
26%
Ha nekem őszintén elmondja a férjem vagy a pasim,hogy megcsal,akkor megbocsájtom 1-szer.Ha utána is megcsal,akkor megint megbocsájtom,mondván,hogy elmondta ismét.És nem fenyegetőzök majd soha az elválással.A harmadik megcsalásnál(lehet,hogy azt nem mondja el,de ráfogok jönni//magándetektív//)..összepakolok,bemegyek a bíróságra vagy ahova kell,és benyújtom a válópert.Ja és előtti a házassági szerződést mindenképp megkötettem,enyém lesz a lakás egyik fele,övé a másik.Övé az autó.Megmondom,hogy vigyen el az utolsó k_rvához,akivel lefeküdt,és jól megtépem a nőt.És kész:)
2010. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
40%
Én mind a három felet hibásnak tartom. A feleség biztos nem tökéletes, a férj pedig szólhatna ha baja van és vissza is utasÍthatná a harmadikat. A harmadiknak meg nem kéne felkinálkozni ha tudja mi a helyzet.
2010. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
73%
20:27 Ha egyet megbocsájtasz, aláírhatod a többi megbocsájtó levelet is. Ez bizony itt fekete és fehér! Vannak akik elnézik, szemet hunynak a párjuk hűtlensége felett, és vannak akik nem! Nincs középút, hogy csak 2-őt, és a harmadikat már nem! Egy esély még talán-talán, de ha ezután is megteszi, nincs bocsánat! (Bár nekem egy sem fért bele a hűség fogalmába.)
2010. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
39%
"feleség biztos nem tökéletes" ezen egy kicsit gondolkozzál el. Idióta!
2010. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
58%
A feleség nem tökéletes? Jaaaj szegény pici férjecske, akkor rögtön félre kell b@szni. Szánalmas!
2010. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
56%
lehet nem tökéletes de mi van akkor? attól még lehet h a segge is ki van nyalv@ a tetű hülye faxnak, van előtte meleg étel meg tiszta ruha, max nem dug annyit az asszony mint régen mert vagy nincs ideje vagy nincs kedve a 3naponta mosdó elhízott gusztustalan urához... úh a férj is hibás meg a ringyó akit kefél az is... de nem hinném h az asszony a hibás akit átbaszn@k
2010. jún. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
23%

én a csábító nőt tartom hibásabbnak.

sajnos van rossz tapasztalatom:(

2010. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem mindkettő hibás.Tényleg nagy szemétség más kapcsolatába belenyulni,aki meg megcsalja a párját legyen az férfi vagy nő, az megérdemelné hogy elbukjon mindent (közös ingatlan,vagyon,stb)
2010. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Hibásnak senkit, esetleg úgy mondanám, hogy nem tisztességes.

A hűség döntés, amíg nincs kísértés, addig nem tudhatjuk, egyáltalán létezik-e. Rámmászhat bárki, ha nem akarok félrelépni, nem fogok.

Ha mégis, valami gond van a kapcsolattal, ebben viszont a párom is és én is egyformán hibásak vagyunk.

Én nem hiszek a "nem tudtam ellenállni" dumában. Max. "nem akartam".

Szóval szerintem a 3. fél nem okolható.

2010. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
48%

Arra reagálnék még, hogy a 3. ne ajánlkozzon fel, ha tudja, mi a helyzet. Miért is? Mindenkinek a saját boldogsága a legfontosabb, neki is, ezért nem hibáztatható. A megcsaló félnek is a saját boldogságát (közvetve a párjáét) kell szem előtt tartania a döntéskor.


Mindenzt úgy írom, hogy volt egy barátom, aki megcsalt (ki is rúgtam, nem volt köv. alkalom meg könnyes megbocsátás), és értem is hagytak el mást. Látom mindkét oldalt.

2010. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!