Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket tartjátok hibásabbnak...

Melyiket tartjátok hibásabbnak: a harmadik felet, vagy a megcsaló felet?

Figyelt kérdés

Egy olyan szituációban például, ahol egy szingli nő egy férjes pasi jönnek folytatnak titkos kapcsolatot.

Kit tartasz hibásabbnak: a harmadikat, aki egy házasságot ront meg, vagy a megcsaló felet, aki képes hűtlenkedni azzal szemben akit élete párjának választott?

A "mindkettőt" válasz most nem ér, kérek mindenkit állást foglalni!


2010. jún. 18. 18:17
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
82%

Nő, férfi, mindegy.

Aki kapcsolatban él, az tartozik elszámolással a párjának. Aki független azt tesz, amit akar.

2010. jún. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt úgy válaszoltam a kérdésre, hogy nem a példa szerint, hanem általánosságban. Ha egy házas nő tart szeretőt akkor is őt tartom inkább hibásnak. A férfiak is képesek döntést hozni, és ha egy szemét ri.bi csak azért is meg akarja du.gatni magát, akkor is tudnak nemet mondani.

Hülyeség hogy a pasikat úgy kell elcsábítani a feleségüktől. Mennek azok maguktól is a szeretőhöz, HA AKARNAK.

2010. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
26%

Ne hibáztass senkit, mert még az is lehet, hogy épp te vagy az. Hátha nem voltál olyan, amilyenre vágyott a férjed. De lehet, hogy csak a megunás szindróma...Ne kérdezd, ki a hibás. Ne hibáztass senkit, mert senki nem hibás. Az események történnek.

Keress kiutat. Pl. Hosszabb kihagyás,türelmi idő, és megbocsátás, visszafogadás. Még jobb kiút: Függetlenísd magadat. Határozd el, hogy a amgad boldogsága tőled függ, nem kívül keresed, nem a férjedben keresed. Te magad építsd fel a magad boldogságát. Ha nem ítélkezel, megszabadulsz az ítélkezés súlyától. Ha nem ítélkezel, nem kell megbocsátanod sem, mert nincs mit megbocsátani.

2010. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
93%

a nős pasi a hibás, ez nem kérdés!

A szerető csak egy nő, aki szerencsétlenül választ:P

2010. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert rengeteg kérdésben-válaszban olvastam azt, hogy miért kezd valaki ki nős pasival, ha egyszer tudja hogy nős, meg hogy rib@anc ha ilyet tesz. A férfit meg nem is hibáztatták egyáltalán. Szóval úgy nézett ki, hogy mindenki a nőt-azaz a harmadik felet-okolja az egész titkos kapcsolatért... Gondoltam tisztázom a kérdést.

Egyébként én nem vagyok ilyen helyzetben, és remélem nem is leszek :)

2010. jún. 18. 18:49
 26/56 anonim ***** válasza:
100%

Én a férfit!

Ha más nőhöz megy miközben otthon van a feleség, akkor elkell válni és nem becsapni szegény nőt!

Vagy mire jó az a nő?Mosni, főzni rá?

Beszélni kell a problémákat!Ha valami nem megy a szexben akkor változtatni, de nincs attól gusztustalanabb mint hütlennek lenni, és becsapni valakit!

2010. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
48%

"Mi van akkor, ha a pasi rossz házasságban él, már nem működik a kapcsolat, csak a pénz vagy a gyerek miatt élnek együtt? (Van ilyen kolléganőm, évek óta együtt van a "szeretőjével", de együtt él a férjével és a gyerekeikkel, mert macerás a válás a pénz miatt.) "


Aki ilyen helyzetben van, az változtasson. Tudom, hogy nehéz, de egy felnőtt ember, nem lehet arra fogni a félrelépését, hogy szegény rossz házasságban él...

2010. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy szegény magatehetetlen férfit leteperték és megerőszakolták volna, a nő legfeljebb felkínálkozhat.
2010. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
100%

Félretéve, hogy ki a hibás, szerintem tisztesség kérdése, hogy belemegyek-e olyannal egy kapcsolatba, aki házas.

Én tiszteletben tartom a házasságot és soha nem kezdenék nős férfival, bármilyen szerelmes is legyek. Ha ez kölcsönös és valóban megromlott a házasság, akkor meg van rá a megoldás, a válás. Nem a középkorban élünk, amiért ezért meglincselnének, a pénz pedig nekem semmire nem lehet magyarázat, ha boldogtalan vagyok, akkor újra kell hogy tudjam kezdeni az életem. A magyarázkodás általában a lakás, a pénz, a gyerek(ek) mind gyengeségre vall, hiszen egy gyereknek sem jó, ha a szülei rossz házasságban élnek, és inkább lemondok és nélkülözök hogy boldogabb legyek, minthogy hazugságban éljem az életem.

2010. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik fél nem is mindig tudja azt ,hogy Ő a harmadik.
2010. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!