Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket tartjátok hibásabbnak...

Melyiket tartjátok hibásabbnak: a harmadik felet, vagy a megcsaló felet?

Figyelt kérdés

Egy olyan szituációban például, ahol egy szingli nő egy férjes pasi jönnek folytatnak titkos kapcsolatot.

Kit tartasz hibásabbnak: a harmadikat, aki egy házasságot ront meg, vagy a megcsaló felet, aki képes hűtlenkedni azzal szemben akit élete párjának választott?

A "mindkettőt" válasz most nem ér, kérek mindenkit állást foglalni!


2010. jún. 18. 18:17
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
11%

Én nő vagyok mégis azt mondom, hogy a nő nagyobb hibás!

A férfiakról köztudott hogy fa.sz feláll ész megáll!

Tehát még a legbecsületesebb férfival is megesik, hogy egy ribanc addig nemhagy békén egy férfinak amig az meg nem b...ssza!

2010. jún. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
72%
18:27-es te meg egy jó nagy hülye vagy, ha ezt elhiszed!
2010. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
82%
a megcsalót
2010. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy a harmadik fél tudja-e, hogy egy nős férfival tart fenn kapcsolatot.

Egyébként abszolút a férfit, mert ő fogadott hűséget, ő állítja, hogy szereti a feleségét - ha mégsem, akkor meg miért van vele?

Felnőtt ember: ha gond van a kapcsolatával, akkor legyen képes megbeszélni, ha nem, akkor pedig tudja megfékezni az ösztöneit. Erre van az eszünk.

2010. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
100%
TE ilyen helyzetben vagy?
2010. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
92%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:27

Igazi idióta vagy, akit a pasik ott b@sznak át ahol tudnak, elvileg ha a f@sz feláll az ész megáll, nem igaz? Ha annyira szeret akkor nem kefél félre, ennyi. Én ugyanazt várom el egy pasitól, amit ő tőlem, ha ő megcsal, akkor én sem viselkedem másképp, utána meg mehet a levesbe.

2010. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
85%

kedves 18.27 azért a férfiak nem robotok. Tudnak gondolkodni és döntéseket hozni. És nem debilek.

marhára bírom amikor egy hapsi megcsal egy nőt és az a másik nőt okolja. Mondjuk egyszerűbb minha magában vagy a hapsijában keresné ahibát.

2010. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
16%
sztem a nő a hibás... sok a jó nagy büdös kurv@... eleve normális nő férjes pasival nem kezd... de ettől függetlenül a pasi is hibás, csak a nő az jobban...
2010. jún. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
95%

Elsősorban én is a férfit hibáztatnám.

De: rengeteg olyan lelketlen nő van, akinek nem számít semmi, amit akar, megszerzi bármilyen áron is, hízeleg, hazudik, szerepet játszik. Na az ilyet karóba húznám.

2010. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

A felelősség kérdése nagyon szituáció függő. Mi van akkor, ha a pasi rossz házasságban él, már nem működik a kapcsolat, csak a pénz vagy a gyerek miatt élnek együtt? (Van ilyen kolléganőm, évek óta együtt van a "szeretőjével", de együtt él a férjével és a gyerekeikkel, mert macerás a válás a pénz miatt.)

Amelyik hapsi hagyja magát elcsábítani egy szingli nőtől, ott valami hiányzik a házasságban. Lehet, hogy szex terén nem kap meg mindent otthon... Vagy a szerető simán megteszi azt, amit a feleségétől nem is kérne.

Abban igazatok van, a férfié a döntés. A legtisztességesebb dolog, hogy lezárja a házasságot és új életet kezd a másik nővel. (ez nem szokott megtörténni)

A szingli nőnek meg tudnia kell, hogy kivel kezd viszonyt, egy esetleges rossz házasságba lép be harmadiknak, vagy egy harmonikus családi életet tesz tönkre. Ez utóbbinál a férj is és a szingli is egyformán bűnös.

2010. jún. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!