Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Hogyan "tartjátok...

Feleségek! Hogyan "tartjátok karban" magatokat?

Figyelt kérdés
A házasság után gyakori tünet, hogy a felek elhanyagolják magukat a biztonságos kapcsolatban, ahol nem kell mindennap hódítani. Ez nem egészséges egyik félnél sem. A kérdésem arra vonatkozik, hogy ti hogyan "tartjátok karban" magatokat nap mint nap? (persze ezt nem a csak a férjekért tesszük, hanem azért, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben. És a férjek véleménye is érdekel, hogy ők mit tesznek a punnyadás ellen, de elsősorban nők válaszát várom- nőként)
2011. júl. 25. 11:47
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Eddig is rendszeresen tornáztam otthon is, és mellette jártam edzeni. Attól, hogy van férjem és mostmár 2 fiam, nem jelenti azt, hogy ezt abba kell hagynom. Ugyanúgy járok edzeni, mint 8 évvel ezelőtt, és a férjem is!
2011. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
73%

Úszom, masszőrhöz járok, fodrász hetente, műkörmös, konditerem, most rákaptam a zumbára, stb.De a férjem szereti is ha jól nézek ki, másfél évtizede ehhez van szokva.Én otthon sem vagyok pecsétes, kinyúlt mekegítőben, zsíros hajjal.


33/N

2011. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
68%

Én sajnos elhanyagoltam magam, meg is híztam, pedig még nem szültem :S

A titok nyitja azt hiszem, az életmódunkban rejlik. Pontosabban abban, hogy mindketten ugyanúgy figyeljünk oda. Amíg a páromnak megfőzöm a pörköltet, nyilván én is abból fogok enni. Neki muszáj lenne elfogadni a kímélő kajákat. Valamint mozogni is jó lenne együtt. Kondira nincs pénzem, mindig is otthon tornáztam. De most ő ül a nagyszoba közepén a gép előtt, ki se lehet robbantani, engem meg nem enged oda tornázni. Számtalanszor kértem, hogy akkor csatlakozzon ő is, de sosem hajlandó rá.


Most azon dolgozom, hogy rávegyem, hogy mindketten váltsunk életmódot. Mert azért ő is elengedte magát. De nem egyszerű... emellett pedig hiába van a hajam, bőröm, minden egyéb rendben, nem sokat számít.

2011. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
44%
Köszi első, és harmadik, hogy egyből lepontoztatok, ez az irigységtől van?
2011. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
69%
Én felpontozlak, szeretnék én is igy élni mint Te, tök jó...csinosnak lenni mindig.:)
2011. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
72%
Spinning, otthon torna. Fogfehérítés, fordrász, folyamatosan műszempillám van. Különféle kenceficék pl. mellápoló olaj keverék. Radírozom a bőrömet hetente kétszer, váltó zuhany, kezem-lábam körmeit mindig reszelem és csillogó lycrás ápolóval festem ki, ami ha kicsit kopik, akkor mosom le és festem újra. Nyáron napozok, télen kis szolárium. Most akarok majd masszázsra is rendszeresen járni. Az öltözködésemmel is sok időt töltök. Kb. ennyi jut eszembe.
2011. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
49%
Második nem szoktad még meg, ha olyat írsz le, amiért fizetni kell és te fizetsz is érte, akkor lepontoznak?
2011. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
44%
Harmadik vagyok, én nem pontoztalak le, nem is pontoztam egyáltalán, csak válaszoltam. Egyébként sem lehetne lepontozni a válaszod, hiszen a kérdésre válaszoltál és hasznos volt :)
2011. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ilyesmikre gondoltam! Részletezhetitek a sminkes részt is, kíváncsi vagyok a műszempillás válaszadóhoz hasonlóan leírt részletes válaszokra is!
2011. júl. 25. 12:09
 10/42 anonim ***** válasza:
57%
Az első vagyok, és én is felpontoztalak, kedves második :D Én is járok műkörmöshöz és fodrászhoz, nyugi :)
2011. júl. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!