Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Hogyan "tartjátok...

Feleségek! Hogyan "tartjátok karban" magatokat?

Figyelt kérdés
A házasság után gyakori tünet, hogy a felek elhanyagolják magukat a biztonságos kapcsolatban, ahol nem kell mindennap hódítani. Ez nem egészséges egyik félnél sem. A kérdésem arra vonatkozik, hogy ti hogyan "tartjátok karban" magatokat nap mint nap? (persze ezt nem a csak a férjekért tesszük, hanem azért, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben. És a férjek véleménye is érdekel, hogy ők mit tesznek a punnyadás ellen, de elsősorban nők válaszát várom- nőként)
2011. júl. 25. 11:47
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
50%
Nem azt mondtam, hogy egyáltalán nem kell magunkkal törődni, csupán azt, hogy nem kell túlzásba vinni. :) És hogy nem a külső, hanem a belső tulajdonságok számítanak.
2011. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
46%
őszintén? sehogy... fodrásznál utoljára az esküvőm előtt voltam, de akkor sem akartam menni, itthon is megtudtam volna olyanra csinálni a hajam... kozmetikushoz nem járok... vásárolgatni utálok... és mivel a nap 24 órájában itthon vagyok már évek óta, sminkelni sem szoktam magam, és mackógatyót hordok... ja és nem tornázgatok, mert utáltam világéletemben a mozgást...viszont enni imádok, méghozzá csak finomakat, úgyhogy világ életemben kövér voltam, vagyok és köszönöm szépen, de leszek is. a férjem mégis engem vett el feleségül, engem imád, nem a szomszéd tipp-topp Bözsét, úgyhogy nincs okom a panaszra...tökéletesen elégedett vagyok én is, és a férjem is. =) 26/nő
2011. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
68%
Meddig?Ez itt a kérdés.
2011. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
85%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:32


Attól, hogy valaki edzeni jár, még jut idő bőven a családra is, a párjára is! És mi az, hogy az edzéssel eltöltött időt a családdal is tölthetné??? A gyerek is sportol, és attól, hogy már anya vagyok, ne törődjem a külsőmmel? És nő is vagyok amellett, hogy van 2 gyerekem! És és szép akarok maradni, csinos, mint ahogy eddig is voltam, és a koromhoz képest jól tartom magam. A férjem is.

Sajnos vannak oylan nők, akik azért nem járnka edzeni vagy nem tornáznak otthon (ami ingyenes), mert azzal vigasztalják magukat, hogy így több idő jut a családjukra. A fenét! Vigasztald csak ezzel magad nyugodtan! Az ilyenekből lesznek az elpuhult, ellustult, ronda, konzervatív asszonyok, akik áradoznak a "belső szépség"-ről, meg hogy "a lelkemet szereti a párom". Aha! Na de ki mint vet, úgy arat :D

2011. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
89%

Mondjuk vannak olyan férfiak, akik szintén igénytelenek ilyen szempontból, így az is mindegy nekik, hogy milyen a feleségük.Az én férjem nem ilyen.

Azt az időt pedig, amit magamra fordítok, nem a gyerekemtől veszem el, mert már 16 éves, nincsen minden percben igénye az anyjára.De van, hogy a konditerembe együtt megyünk, jól érzi magát velem/velünk.


Második voltam.

2011. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
37%
ez a meddig nekem szól? ha igen, akkor a válaszom amíg élek...sőt...még azután is. ;)
2011. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
29%

"Az ilyenekből lesznek az elpuhult, ellustult, ronda, konzervatív asszonyok, akik áradoznak a "belső szépség"-ről, meg hogy "a lelkemet szereti a párom". Aha! Na de ki mint vet, úgy arat :D"


ezek szerint téged csak a testedért szeret a férjed? hát igen...ki mint vet, úgy arat...

2011. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
83%
Nem csak a testemért! A testi és a lelki szépség egyarátn fontos, meg kell találni a 2 között az egyensúlyt. Én odafigyelek mind2-re, viszont aki már azt mondja, hogy az edzéssel eltöltött idő felesleges, annál egyértelműen látszik, hogy erősen csak az érzelmekre helyezi a hangsúlyt. És ez baj!
2011. júl. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
50%

ma 14:29

Tudod, én ismerek olyan házaspárt, ahol évtizedek óta boldogan élnek és szeretik egymást, pedig az asszonyka igencsak duci, otthon melegítőben van, nem sminkeli magát, nem jár kozmetikushoz, nem jár edzeni. Nem is ápolatlan, de nem is foglalkozik olyan sokat a külsejével.

Ismerek olyan házaspárt is, ahol az asszonyka észbontó csinos: kozmetikus, fodrász, szauna, szolárium, műkörmös, aerobik, zumba, közben meg a férje is szorgalmas testedzést végez: egyik barátnő, másik barátnő, harmadik barátnő, a negyedikre már kevés energia jut, de néha vele is edz. :D

Egy nagyon jó kapcsolatot nehezen tud kikezdeni, ha az ember idővel már nem a legszebb, legcsinosabb, viszont egy sz..r kapcsolat akkor is sz..r marad, ha fejet cseréltet az ember.


Igen, ki mint vet, úgy arat. Ha valaki főleg külsőségek alapján választ párt és azt próbálja elérni, hogy a szépsége örökre megmaradjon, vagy a párja ezt szeretné, nagyot fog csalódni.

2011. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
89%

Így van, meg kell találni az egyensúlyt.De ezt hiába fogod mondani annak, akinek nincsen igénye a szépre, egészségre, csinosságra.


78%-os, ne mondj elhamarkodott dolgokat.

2011. júl. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!