Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Hogyan "tartjátok...

Feleségek! Hogyan "tartjátok karban" magatokat?

Figyelt kérdés
A házasság után gyakori tünet, hogy a felek elhanyagolják magukat a biztonságos kapcsolatban, ahol nem kell mindennap hódítani. Ez nem egészséges egyik félnél sem. A kérdésem arra vonatkozik, hogy ti hogyan "tartjátok karban" magatokat nap mint nap? (persze ezt nem a csak a férjekért tesszük, hanem azért, hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben. És a férjek véleménye is érdekel, hogy ők mit tesznek a punnyadás ellen, de elsősorban nők válaszát várom- nőként)
2011. júl. 25. 11:47
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
nos, hát én is odafigyelhetnék jobban magamra. a legnagyobb probléma, hogy elhíztam. próbálok ellene tenni, de elég nehéz, vagy éhes vagyok, vagy nem mindig van rá pénzem, mármint az egészséges ételekre. egyébként sminkelni nem sminkelem magam, csak néha kihúzom a szemem, egy kis korrektor és nagyon halvány rúzs és labello. a párom nem szereti, ha sminkelek. mivel híztam, a ruhatáram is változott, mind stílusban, mind méretben, de mivel jövőre férjhez mennék, remélem, ez változni is fog. fogaim nem csúnyák, de rájuk férne egy vizsgálat, mert azért rég voltam, hajamat hetente kétszer szoktam mosni. naponta fürdök, a körmöm igyekszem sajátot, de a párom nem szereti a hosszú körmöket, úgyhogy a kettő közti megoldást találtam ki:) fodrászhoz negyed évente fél évente megyek, vágatok belőle, mivel nem festetem, elég. kozmetikus ismerősöm van, de még nem beszéltem vele, szerencsére egy kis nívea karban tartja az arcom:) jövő hónaptól valamilyen edzésre szeretnék járni, hogy még vonzóbb lehessek a páromnak:)
2011. júl. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Nekem 2 dolgot mondogattak a család idős asszonyai:

1. egy nőnek otthon kell a legjobban kinéznie

2. egy nőnek akkor kell a legjobban kinéznie, ha a legszarabbul érzi magát

2011. júl. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!