Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket tartjátok hibásabbnak...

Melyiket tartjátok hibásabbnak: a harmadik felet, vagy a megcsaló felet?

Figyelt kérdés

Egy olyan szituációban például, ahol egy szingli nő egy férjes pasi jönnek folytatnak titkos kapcsolatot.

Kit tartasz hibásabbnak: a harmadikat, aki egy házasságot ront meg, vagy a megcsaló felet, aki képes hűtlenkedni azzal szemben akit élete párjának választott?

A "mindkettőt" válasz most nem ér, kérek mindenkit állást foglalni!


2010. jún. 18. 18:17
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
80%
Aki hűtlenkedik. Aki szingli, az szabad ember, azzal ismerkedik, akivel akar. Aki viszont házas, vagy kapcsolatban él, annak a dolga, hogy nemet mondjon az ilyenekre. Ha nem teszi, arról meg van a véleményem.
2010. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
77%

Én voltam ilyen helyzetben.

1: nem én másztam rá a férfira, ő kezdett kapcsolatot velem.

2. nem mondta hogy nős..

Akkor most ki a hibás??

2010. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
89%

"Amelyik hapsi hagyja magát elcsábítani egy szingli nőtől, ott valami hiányzik a házasságban. Lehet, hogy szex terén nem kap meg mindent otthon..."

Nem hittem volna, hogy nő szájából hallok ilyent! Mért, mi a férfi? Török-basa, akinek minden kivánságát lesnie kell, egy feleségnek nevezett rabszolgának? És a nő?

Mutass nekem egy olyan kapcsolatot, ahol a nő mindent megkap. Megsúgom: nincs ilyen! Mégsem csalják meg a férjüket.(általában)

2010. jún. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
68%
Én is voltam ilyen helyzetben. A férfi a családjától 200 kméterre dolgozott egy hétig itt volt egy-két nap otthon. Felesége volt gyerekei gyűrűt nem hordott jóképű volt és kedves. Fél év után derült ki hogy két vasat tart a tűzbe! A családja sosem látogatta itt mi még össze is költöztünk bemutattam a családomnak. Mikor lement pár napra vagy azt mondta hogy munka miatt vagy hogy a szüleihez én hétvégén egyetemen volt igy nem is tudtam volna vele menni persze hogy nem bukott le. Nem érzem magam hibásnak csak a legszomorúbb hogy még mindig szeretem.
2010. jún. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
38%
a nőt mert egy bekavarós kis kurv.a, a pasikat azért nem hibáztatom mert eszük az nem igazán van, tisztelet a kivételnek
2010. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
11%
az meg hogy a nők nem csalják meg a férfiakat... nyisd ki a szemed én kapásból feltudnék 10 kapcsolatot sorolni ahol a nő lépett félre és egyenjogúság ide oda akkor is durvább ha egy nő megy félre mert ahol már férj meg gyerek van nem a pasizáson kéne egy nőnek feleségnek anyának járnia az eszének.
2010. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
90%
Ez de rossz duma, hogy azért megy félre, mert nem kap meg valamit! Semmi nem jogosíthatja fel hazugságra és árulásra a családjával szemben. Igazat adok egy előttem hozzászólónak, és a nők mennyi mindent nem kapnak meg? Ha mindenki így gondolkodna, hogy amiért nem kap meg valamit, félremehet, akkor egy házasság sem lenne már.
2010. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
36%
A feleséget és a férjet. A szingli nőt nem.
2010. jún. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
50%

Mindig a megcsalót.

Mindegy, hogy "rámásztak" vagy más... Ő tudta hogy van párja...

2010. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
85%

"egyenjogúság ide oda akkor is durvább ha egy nő megy félre mert ahol már férj meg gyerek van nem a pasizáson kéne egy nőnek feleségnek anyának járnia az eszének."

ezt is meg lehet ám fordítani:

ahol feleség van meg gyerek ott már nem a csajozáson kéne egy férfinak, férjnek APÁNAK járnia az eszének.

2010. jún. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!