Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha együttéléskor az egyik...

Ha együttéléskor az egyik félnek korábban kell ébrednie mint a másiknak elvárhatja e, hogy a partnere is felkeljen?

Figyelt kérdés
A férjem 1 órával korábban ébred, mint én. beállitja a telefonját csörögni, és lenyomja 10 percenként. igy még 30-40 percet pihen, miközben 10 percenként csörög az óra. Én meg próbálok nem megőrülni, mert aludhatnék tovább. Ő viszont azt mondja, miért nem kelek én is fel vele, és akkor reggeliznénk együtt, ilyesmi. Én meg arra kérem hogy ébredjen fel az első csörgésre. De már évek óta hiába kérem... Szerintetek melyikünknek van igaza? Ki az önző?
2010. jún. 15. 12:43
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi nem olvastam el az összes kommentet...DE

A közös reggelikhez én is ragaszkodom! (a párom meg nem érti:-D :-S)

Persze csak abban az esetben ha tudom, hogy csak "dögségből" alszik:D

Ha fáradt, ha ilyesmi az más...de én is ragaszkodom a közös reggelihez, utálok egyedül enni:P

Szerencsére ezt nekem tolerálja legtöbbször:D

2010. jún. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

ha befenyegeted hogy nem alszol vele ha felébreszt ( vagyis no sex) tuti leszokik róla, méghozzá hamarosan :D

(amúgy ha agykontrollt tanultál azzal is "üzenhetsz" a férjednek)

2010. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!