Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete tudom, hogy a férjem chat-el egy lánnyal. Nem szóltam neki, hogy tudok a dologról, bár biztosan sejti. Csak egyikünk sem mond semmit. Egyébként köztünk minden oké, azt hiszem... Én állandó délutános műszakban dolgozom, a gyerek este 8 körül alszik már, tehát van rá ideje, amíg nem érek haza. Megcsalni vele biztos nem fog, mert nagyon messze lakik tőlünk a lány. Ti rákérdeznétek? Vagy mit csináljak?
2010. jún. 4. 10:09
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
74%
Én is akartam már írni, de szinte minden kérdéshez lehetne, hogy nagyon megkukkolnám a "szenteskedőket", hogy hasonló szituban mit tennének..... Mert beszélni sok mindent lehet, de tenni sok esetben mást szoktunk.... Magamat is beleértve....
2010. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
56%
hát szerintem kérdezz rá...az én párom is elmondja nekem mindent sose titkolozik...ha nem mondaná el akkor persze nem stimmel vmi.hát mindegy,h megcsal e vagy sem,igen pasik is képesek és oda utazni vagy valahol út közepén találkozhatnak.tapasztaltból mondom.szerintem is nézz bele,h mit írogatak..ne legyél naiv..mert így nem okés.
2010. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Aki azt irta hogy ő nem szolna bele ha az ő pasija csinálná ezt, meghogy továbbra is bizz benne...hááát kivánom neki, hogy a pasija csalja meg 10 nővel a háta mögött és még gyereket is csináljon mellette...vannak olyan emberek akik elvannak szállva maguktól és azt hiszik az ő párjuknak nem kellene senki rajtuk kivül mert ők annyira tökéletesek és jók! Na az ilyen emberek szoktak jól pofára esni!

Ne bizzál meg senkiben se vakul, a bolond ember mindent elhisz az okos emberben pedig mindig ottvan a gyanakvás! A férjed aki fiatal p.icsákkal csetelget gondolom nem az időjárásról és a csillagászatról beszélnek, és nem hinném hogy csak barátkozik egy olyan emberrel aki többszáz km-re lakik...általában az emberek szimpla barátságot nem ilyen módon kötnek, feltéve ha nem bensőségesebb kapcsolatról van szó ha érted mire gondolok!

Szóljál neki feltétlen ne legyél gyáva, nem neki van oka megsértődni hanem neked amiért pofátlanul flörtölget!

2010. jún. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
100%

És ha rákérdez? Majd a pasi biztos azt fogja mondani, drágám, ez egy nagyon jó nő, teljesen felizgat, azt érzem iránta amit irántad már nem, de ne légy ideges, hisz csak chatelünk, nem történt semmi, különben sincs kedvem válni, nekem is lakni kell valahol, meg a gyerek...

Majd kitalál valami jó kis mesét és ennyi. Én elolvastam volna az elejétől fogva mindent és akkor tudnám hányadán állok. Sajnos az én pasim annál dörzsöltebb, de én biztos hogy kutakodnék, mert tapasztalatból tudom, hiába tálal ki nekem valami mesét, ha szól bennem a bip-bip, akkor úgyse hiszek neki.

2010. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Nézd meg a csaj profilját, ha v.hogyan be tudsz lépni a chatre, és próbáld meg kideríteni, hogy ki ő. Vagy akár keyloggert is telepíthetsz a gépre (csak rejtsd el az ikonját, hogy a férjed ne találja meg), mert ez a sztori marha gyanús. Ha barátok lennének csak, vagy ismerősök, akkor nem csak este írkálnának egymásnak..... Én rákérdeznék, hogy ki ez a nő.


Nem kell a duma a bizalomról, meg hogy más nem nézné meg a levelezést. Nyilvánvaló, hogy az elsődleges reakció a bizalmat szavazóknak is az lenne, hogy megnézik a dolgokat, mert a kíváncsiság ösztönös dolog. Különben meg, jobb félni, mint megijedni.


Akik meg nyitott kapcsolatban élnek, akármennyire is hirdetik, hogy ők ezzel elégedettek, nem azok, mert a partnerük nem tekinti őket egyedinek, szóval csak használja őket, és ez fáj nekik - akár férfiak, akár nők. Tudjátok, ez a "ha nem veszem figyelembe a dolgot, akkor nem fáj."

2010. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
Már megnéztem a csaj profilját, nem csak a chat-en, hanem más közösségi oldalon is megtaláltam. Hát nem egy nagy szám, 2 gyerekkel egyedül és még nagy darab is!! Hát én negyed akkora vagyok , mint ő. Igazából nem látom benne a konkurenciát. Aki azt írta, hogy tud segíten megnézni, hogy miről beszélnek, neki írtam privibe! Várom a gyors segítséget és köszi!!!
2010. jún. 5. 18:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!