Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete tudom, hogy a férjem chat-el egy lánnyal. Nem szóltam neki, hogy tudok a dologról, bár biztosan sejti. Csak egyikünk sem mond semmit. Egyébként köztünk minden oké, azt hiszem... Én állandó délutános műszakban dolgozom, a gyerek este 8 körül alszik már, tehát van rá ideje, amíg nem érek haza. Megcsalni vele biztos nem fog, mert nagyon messze lakik tőlünk a lány. Ti rákérdeznétek? Vagy mit csináljak?
2010. jún. 4. 10:09
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
79%

Én rákérdeznék a dologra mindenképpen. Az ember párja csak úgy nem áll le csetelgetni idegen lányokkal. Ha régi haver akkor nem gáz, hogy beszélgetnek, de a párod lehet hogy a neten ismerkedik, keresi az utódod, valami tehát nem stimmel a kapcsolatotokban. Szerintem mondd el neki, hogy tudsz a dologról...

egyik barátnőm épp a napokban szakított a párjával, már 6 éve voltak együtt. Ő is véletlenül bukkant rá egy beszélgetésre és utána kiderült, hogy a fiú már 2,5 éve csalta egy munkatársnőjével. És a barátnőm is olyan, mint az itt író egyik válaszoló, hogy totál bizalom, meg még véletlenül se néz bele semmibe, csak aztán túl sok volt a jel. Mint kiderült a párja már a nyaralást tervezte a munkatársnővel arra a hétvégére, amikor a barátnőm a szüleihez ment volna haza. Szóval én azt mondom, inkább az egészséges féltékenység, mint a hatalmas pofáraesés. Mondanomsem kell, hogy a barátnőmék esetében a fiú minden munkatársa, haverja tudott a dologról...

2010. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
30%
"tudjuk, hogy a chaten mi folyik" "elvárom, hogy hűséges legyen"---mindezt abból sikerült leszűrnöd, hogy chatel...gratulálok, vacak egy kapcsolatotok lehet, ha így állsz hozzá, csak sajnálni tudlak
2010. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
83%

Szia

Azért írok mert én sok nős/foglalt pasival vagyok kapcsolatban. Akár interneten keresztül is.

Lehet, hogy csak simán beszélgetnek, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

Ahogy neked is hiányzik néha, hogy megdícsérjék pl. a ruhád, a hajad stb (amit általában a barátnők meg is tesznek is lehet számodra már kissé mindennapi dolog is) neki is szüksége van arra, hogy flörtöljön kicsit, hogy úgy érezze még mindig megkaphatna szinte bárkit.


Különben velem a legtöbben azért beszélgetnek mert olyanokat tudunk megbeszélni amit otthon (ha jó a kapcsolat, ha nem) nem tudnak.


Bár be kell valljam szerintem kevés az ilyen csaj mert én inkább havertípus vagyok mintsem mindenáron meg akarom d.gatni magam egy foglalt pasival is akár... mint egyesek...


Bocs ha kissé nehezen érthető de nemrég keltem csak fel.


Mindenesetre mondd, hogy nyitva maradt a postafiók (hangsúlyozd, hogy nem kémkedtél) és láttad és emiatt szomorú vagy. Ha leordítod a fejét, hogy biztos megcsal meg neki semmi sem elég, semmi sem jó akkor onnantól tuti nem fog neked megnyílni majd szalad kipanaszkodni magát a csajnak.


Eszembe jutott még, hogy mi van ha direkt hagyta nyitva... de ezt felejtsd is el, ha jobban belegondolok kizárt a férfiakra nem jellemző ez a fajta taktikázás.


Írj majd, hogy mi történt, férjed mit válaszolt.

2010. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
81%

10:42 vagyok újra


A chates üzeneteibe beleolvastál ha már ott vagy? Miről beszélgettek?

2010. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
71%
Ha nyitvahagyta a postafiokjat, es nem magyarazkodott, akkor nem titkolozik elötted, es nem erezte lebukasnak, hogy te lattad, hogy egy lannyal beszelget. Nem szoktam chatelni, igy nem tudom, hogy te olvastad e a beszelgetes temajat. Nincs itt szerintem semmi gond, amig nem titkolozik, es nem talalkozgat lanyokkal. Tudom mit erezhetsz, es persze sosem rendezek feltekenysegi rohamokat, mosolygik, hisz nem akarom, hogy a parom elviselhetetlen hiszterikanak tartson, de en is nagyon feltekeny vagyok pedig. Meg az is faj, ha csak megnez egy csajt az utcan, de ezt tudni kell kezelni.
2010. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Én a helyedben megmondanám neki, hogy tudok a dologról, úgyhogy magyarázza el szépen, mi is volt ez. Üljetek le beszélgetni, lehet, hogy nincs minden rendben, azért beszélget mással. De mindenképpen mondd meg neki, hogy téged ez zavar.

2010. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
Az üzenetekbe nem olvastam bele, de láttam, hogy a lány barátnak jelölte még máj.26.-án, de ő a mai napig nem jelölte vissza. És a csetelési idő is növekszik... ÉS AKI FIKÁZNA, HOGY HONNAN TUDOM, EZEKUTÁN IGEN IS MEGNÉZEM!!!!!
2010. jún. 4. 10:48
 28/56 anonim ***** válasza:
58%

ma 10:42


Apukám is egy ilyen miatt lépett le, mint te... aztán amikor visszaköltözött a netes csaja zaklatta hónapokig a családunkat...

Szerintem chat-el nem töltik az emberek az idejüket csak úgy, főleg a házas férfiak jó része párt keres. :(


14/L

2010. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
49%

10:49


Már megbocsáss de fogalmad sincs arról én milyen vagyok.

Sajnálom ami történt de nyilván nem volt tökéletes a kapcsolat szüleid között, mert akkor nem tudta volna senki elvenni apukádat anyukádtól. + még ezer dolog miatt lehetett vége a dolognak.


Egyébként pedig kalandot, szexet esetleg őszinteséget és megértést keresnek nem feltétlenül párkapcsolatot.


Majd ha nagyobb leszel megérted addig is kérlek ne vetítsd ki rám hogy egy lo.tyó miatt váltak külön a szüleid.

2010. jún. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
57%
Ja bocs, most olvasom, hogy visszaköltözött. Akkor az a része tárgytalan.
2010. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!