Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete tudom, hogy a férjem chat-el egy lánnyal. Nem szóltam neki, hogy tudok a dologról, bár biztosan sejti. Csak egyikünk sem mond semmit. Egyébként köztünk minden oké, azt hiszem... Én állandó délutános műszakban dolgozom, a gyerek este 8 körül alszik már, tehát van rá ideje, amíg nem érek haza. Megcsalni vele biztos nem fog, mert nagyon messze lakik tőlünk a lány. Ti rákérdeznétek? Vagy mit csináljak?
2010. jún. 4. 10:09
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
73%

Kedveseim!


Az, hogy én fogalmilag letisztáztam, mi tartozik nálam a "bizalom" szó alá, nem fikázás. Lehet lepontozgatni, meg el lehet gondolkodni. Mindenkinek a saját képességei, és igényei szerint.


"egészséges féltékenység" - ilyen nem nagyon létezik a való életben. :D


A féltékenység valahol a bizalom hiánya. Valamilyen szinten az önbizalomé. Azért nem tudok megbízni a másikban, mert kevés az önbizalmam. Nem hiszem el, hogy elég jó vagyok neki. Nem tudok hinni abban, hogy a párom nélkül is teljes ember lennék, el tudnám tartani magam, egész, teljes lenne az életem nélküle stb. Amíg nem vagyok egyedül is teljes értékű, egész ember, addig vagyok féltékeny. Minél inkább vagyok teljes egész, annál kevésbé. Nem azért, mert nem lehet okom esetleg gyanakodni. Azért, mert ez a lehetőség nem ejt kétségbe.


A másik embert nem lehet érzelmileg bezárni egy kalitkába. Meg lehet próbálni, és ideig-óráig talán működik is. Csakhogy ennek a vége vagy nagy lelki nyomor, vagy válás. Azok is szétválhatnak, akik megbíznak egymásban. Miért ne? Csak közben nem nyomorodnak bele. Ennek semmi köze a nyílt kapcsolatokhoz, megcsalásokhoz. Ennek az otthoni légkörhöz van köze.


Ha bennem például felmerült volna ilyen kérdés, akkor biztosan nem jövök ide tanácsért. Csak simán megkérdezem: "Te, ki ez, akivel chatelsz???" (Aztán elgondolkodom, hogy miért lettem féltékeny, és fejben jól lepontozom magam. Mindezt otthon. Mert megtehetem. Nem kell félnem tőle.)


Nekem nem gond, hogy ilyen sokan gondoljátok másképp. Csak azon csodálkozom kicsit, mi az oka annak, hogy páran elítélitek, lepontozzátok a másfajta véleményt? Hiszen ha ez baj lenne, akkor is az én bajom, nem? Nektek miért fájt? ;)


10:34/1.


(Persze az is lehet, hogy csak nem értettétek meg, akkor nektek tényleg nem volt hasznos...) :P

2010. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
56%

11:09-es!

Tudom,rám értetted,de semmi feszültség nincs bennem!A kérdező,az aki lehurrogja azt,aki nem olyan véleményt ír,ami neki megfelelő!

De hát nem vagyunk egyformák! :DD

2010. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
85%

ma 11:13


sógornőm is így állt a világhoz és nekem is mindig ugyanezt mondogatta, mint amit te is írsz :) Míg aztán a férje úgy pofára nem ejtette, mint az állat :( (Konkrétan sütötte a kaját a férje üzleti útjaira a pasinak is meg az új csajának is...mert annyira megbízott a srácban, hogy eszébe nem jutott volna féltékenynek lenni...aztán a férje barátai nemtudták már tovább nézni, de még nekik sem nagyon hitte el...csak amikor a férj csajának a pasija bejelentkezett nála, hogy hé, tudod te mi folyik az orrod előtt?) Kemény helyzet vlt, azóta szerintem ő is gyanakvóbb.

2010. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
38%
11:27 Sajnálom, hogy nem érted.
2010. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Nagyjából elolvastam a válaszokat.

Szerintem első lépés az lenne, hogy MEGKÉRDEZED tőle, hogy KIVEL chatel? (elmondva hogy "véletlen" belépés volt) Ha titkolódzik, vagy felháborodik, az intő jel. Ha nem vajas a füle, megmondja, hogy ez és ez, ez a tma, még bele is olvasgathatsz . Kevés a valószínűsége ugyan, hogy a tér-idő görbületről társalognak....de sosem lehet tudni ugye ... Nem szabad naivan 100%ra a bizalomra építeni egy ILYEN helyzetben! Kérdezz rá nyugodtan, bár félek hogy tényleg nem a tér-idő a tma ...

2010. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
10.56! Nehogy már problémád legyen abból, hogy a férjem itthon van saját gyerekével, amíg én dolgozni vagyok! Még a végén ő lesz a szegény áldozat, akit a gonosz felesége nem hagy nyugodtan csajozni a neten? Vagy mi? Mint írtam: nem félek attól, hogy ezzel a lánnyal meg fog csalni, mivel nagyon messze van tőlünk! Tanácsot kértem, nem lehurrogást!! Az érdekelt volna, hogy aki volt ilyen helyzetben, hogyan kezelte! Egyébként nem vagyok hisztérika! Szerintem - és sokak szerint is - a normálisnál is türelmesebb ember vagyok. Valószínűleg ezért nem is kérdeztem még rá. Az a fajta vagyok, aki kivár valameddig.
2010. jún. 4. 12:06
 47/56 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem szépen ülj le vele beszélgetni és kérdezd meg hogy ki ez a lány mert lehet hogy csak egy félreértés (régi barát stb..) És ne félj megoldódnak majd a gondog csak 1 nyugodt beszélgetés kell hozzá.
2010. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
51%

10:42 vagyok (ha jól emlékszem)


Hát én igenis úgy érzem rámvetítette és magamra is vettem!


Engem senki ne szólítson meg úgy, hogy "egy ilyen".


Ha túlreagálom akkor ez van. Örüljön mindenki, hogy nem azt írtam le ami először elhagyta a számat. GOndoltam van elég baja annak a kislánynak nem forgatom meg benne a kést mégjobban.


Témát lezártnak tekintem, a kérdezővel foglalkozzunk.

2010. jún. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
84%

Nézd meg a beszélgetés naplózását!De ha nem tudod megnézni mert nem menti akkor írj privátba,tudok neked segíteni hogy nézd meg mit beszélget vele!

22/F

2010. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
86%

Pff ennyi idióta f.aszkalapot!

Akik a bizalomról dumálnak inkább gondolkozzanak el rajta mit beszélnek! AZT KIKELL ÉRDEMELNI! A másik: ha az én páromnak nyitott lenne az e-mail fiókja simán megnézném! Miért ne? Van titkolni való előttem? Nahát akkormeg!

Aki nem nézné meg az vagy fél attól, hogy olyat talál amiről nem akar tudni, vagy nem érdekli hogy mit csinál a párja mert magasból letojja!

Ha nincs semmi titkolni vaója akkor semmi kivetni valót nem fogok találni nem?

Amugymeg lehet állszenteskedni az emberek 99,9 %-a megnézte volna az ő helyébe, ideirni bármit lehet, ám mikor ottvan abba a helyzetbe hogy megtehetné már ő se olyan bizakodó és igenis megfogja nézni, hisz KIVÁNCSIAK VAGYUNK NEMDE?

Amugymeg ha más lánnyal beszélget feltétlen kérdezz rá én a páromnak megemlitettem volna azonnal! Nehogy már dolgozni járjál ő meg csetelgessen!

2010. jún. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!