Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete tudom, hogy a férjem chat-el egy lánnyal. Nem szóltam neki, hogy tudok a dologról, bár biztosan sejti. Csak egyikünk sem mond semmit. Egyébként köztünk minden oké, azt hiszem... Én állandó délutános műszakban dolgozom, a gyerek este 8 körül alszik már, tehát van rá ideje, amíg nem érek haza. Megcsalni vele biztos nem fog, mert nagyon messze lakik tőlünk a lány. Ti rákérdeznétek? Vagy mit csináljak?
2010. jún. 4. 10:09
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
73%
Kérdett rá, hogy miért beszélget vele. Lehet, hogy egy régi barát/ismerős. Lehet, hogy csak vanm egy közös témájuk. Lehet,hogy csak unatkozik. Ne gondolj előre semmi rosszra.
2010. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
60%
hát persze, hogy falhoz állítanám. meddig és miért akarnál várni vele? Ne nézzen már hülyének...ne hagyd magad!
2010. jún. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem is kérdezz rá, hogy miért beszél vele? Miért van szüksége ezekre a beszélgetésekre? Én nem gondolnék semmi nagyon rosszra, vagy veszélyesre. Én is szoktam fórumon pl. másokkal beszélni. Nem csetelni, hanem egy adott fórumon pár emberrel írogatni.
2010. jún. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
23%
szerintem, meg semmi közöd hozzá és elég randa dolognak tartom, hogy kémkedsz utána....az én párom is beszélget lányokkal, az ő dolga ;)
2010. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
81%

A chat önmagában még nem baj, hiszen az utcán, a boltban, a munkahelyén is valószínűleg beszélget lányokkal. De intő jel lehet. Talán keveset foglalkoztok egymással? Nem szoktatok már beszélgetni? Lehet, hogy ez hiányzik neki, pláne ha váltott műszakban vagytok, nagyon kevés időt tudtok együtt tölteni. De azért peóbálj meg megoldást találni.

Én pl. rávettem a párom, hogy mondjon fel, mert hiába éltünk együtt, gyakorlatilag mire ő hazaért, én már aludtam, mikor én otthonról elindultam, ő még aludt, volt, hogy több napon keresztül csak alva láttuk a másikat. Nálunk a felmondás sokat segített :)

2010. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
10.19-nek! Nem kémkedtem utána, hanem nyitva hagyta a postafiókját (nem tud róla), vagyis nem a kilépéssel jelentkezett ki és automatikusan az övét adta be nekem. És ha már így alakult megnéztem... Egyébént pedig igenis van közöm hozzá, hogy a férjem éppen készül-e megcsalni, vagy bízhatok-e benne szerintem!!! Nem a bizalom a jó házasság egyik alapja???!!! Tévednék?
2010. jún. 4. 10:25
 7/56 A kérdező kommentje:
10.24-nek! És a te párod most otthaon van? Nem dolgozik? Ha az én párom felmondana, az kész anyagi csőd lenne! Igen, sajnos elég kevés időt tudunk a meló miatt együtt tölteni, de amit együtt vagyunk, azzal nincs semmi baj! Sőt!
2010. jún. 4. 10:27
 8/56 anonim ***** válasza:
43%
pont ez az, a bizalom lenne az alap :S...de te nem bízol benne, és "ha már úgy alakult" olvasgatod a leveleit....én a párom jelszavait is tudom, mégse jut eszembe olvasgatni a leveleit és az orrom előtt beszélget nőkkel, az egyikkel néha még össze is járunk
2010. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
75%

Rákérdeznék!

ha egy haver lánnyal beszélget, vagy ismerőssel,ott van az MSN erre a célra.

ha őszinte veled, akkor nyugodtan megmutathatja, mit is írt a leányzónak,nemdebár?:)

A chat köztudott, hogy miről szól.Volt benne részem nekem is.Nemrég itt is írtam róla.A volt párom nagyon beindult mellettem,mivel nem egy városban laktunk,bőszen csetelgetett nőneművel:)

Persze lebuktattam, nem is tagadta.

Azért nem mondom, h nálatok is ez van, de légy résen!Az óvatosság nem árt.

Csetelj te is, ha rákérdez, mondd azt, h csak egy haveroddal dumálsz, semmi érdekes.Kiváncsi lennék a képére!:D

2010. jún. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Gondolom te pot egy olyan személy vagy, aki a nyitott kapcsolatot sem bánja4 Én szigorűan hűséges típus vagyok és ugyanezt várom el! Nem kérek tőled több választ, köszönöm az eddigieket is!
2010. jún. 4. 10:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!