Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete tudom, hogy a férjem chat-el egy lánnyal. Nem szóltam neki, hogy tudok a dologról, bár biztosan sejti. Csak egyikünk sem mond semmit. Egyébként köztünk minden oké, azt hiszem... Én állandó délutános műszakban dolgozom, a gyerek este 8 körül alszik már, tehát van rá ideje, amíg nem érek haza. Megcsalni vele biztos nem fog, mert nagyon messze lakik tőlünk a lány. Ti rákérdeznétek? Vagy mit csináljak?
2010. jún. 4. 10:09
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
76%

Mi az hogy semmi köze hozzá????? Hát talán a férje nem???? Nem mindenki él nyitott házasságban! A t...köm kivan az olyan véleményekkel, hogy az ember csukja be a szemét, száját, ha a férje flörtöl más nőkkel, de ha megcsalja, akkor se szólj ám, mert korlátozod a szabadságában.... Milyen világban élünk kérem szépen?

Kérdezőnek: beszéljétek meg, de ne támadd le, mert valóban lehet olyan, hogy esetleg régebben is ismerte, valóban lehet, hogy kevesebbet vagytok együtt, kevesebbet beszélgettek, ez hiányzik neki. Ezt lehet orvosolni. De ne dugjuk már homokba a fejünket, hogy azt csinál, amit akar egy olyan témában, ami egyébként a feleséget is érinti....

2010. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Jött közben még válasz, az előző kommentem a 10.28-nak szólt!
2010. jún. 4. 10:31
 13/56 anonim ***** válasza:
57%

10:14 off

akkor te nagyon jól kereshetsz,ha felmondattad a párod:)

ezt sokan nem tehetik meg, mert becsődölnének.Mi lenne a sok fizetnivalóval?

2010. jún. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:
10.30! Köszönöm, én is így gondolom. Egyébként biztos, hogy nem ismerik egymást régebbről! Mint írtam a meló miatt keveset vagyunk együtt sajnos. Szerintem rákérdezek!
2010. jún. 4. 10:33
 15/56 anonim ***** válasza:
45%

"Nem a bizalom a jó házasság egyik alapja???!!!"


De. Én például annyira bízom a páromban (és saját magamban is), hogy amikor az ő GMail fiókja jött be, akkor nem kezdtem el olvasgatni, hanem szépen átléptem a sajátomba.


Ha elkezdeném olvasgatni a dolgait, akkor az azt jelenté nekem, hogy nem bízok benne, ellenőrizni, felügyelni akarom.


Sőt! A bizalomnak kölcsönösnek is kellene lennie egy kapcsolatban. Akkor várhatom el, ha cserébe én is megadom. A te kérdésedből most nekem sem az önbizalom, sem a párod felé irányuló bizalom nem volt kiolvasható. Sőt, inkább mindkettő ellenkezőjét éreztem.

2010. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
39%

milyen nyitott kapcsolat???? bizalom!!! sajnálom a férjedet....tudod én elfogadom a páromat olyannak, amilyen, megbízom benne és elfogadom a barátait is, bármilyen neműek is legyenek.


Valami nálatok nagyon nem stimmel, ha a párodnak van oka rejtegetni bármit is előled...ha egyáltalán rejteget bármit is, mert lehet, hogy említésre sem tartja méltónak, hogy beszélt azzal a lánnyal....


te meg meséket gyártasz egy minimális infó alapján, őszinte és biztos kapcsolatotok lehet :S


lehet lepontozni :D

2010. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
71%

10:28 vagyok

na most egy nagyot tévedtél kedves...egyáltalán nem komálom a nyilt kapcsolatokat,világéletemben őszinte és naiv voltam, néha túl naiv.

Viszont vmit ki kellett találni, túl sok csalódás ért...a válaszomat jóindulattal irtam, sajnálom, ha elértetted!Ígérem,neked nem irok erről a témáról többet.

Sok sikert.

2010. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:

Na mielőtt még én lennék a rossz: nem kezdtem el a leveleit olvasgatni, de tudjuk, hogy a chat-en mi folyik. Ezt láttam meg és szerintem sok nőt érdekelne, hogy mit keres a párja ezen az oldalon. Na még szép, hogy megnézem!

Kedves 78%-os! Téged pedig kértelek, hogy ne írj többet, nem érdekel a hülye véleményed!!!!!

2010. jún. 4. 10:37
 19/56 anonim ***** válasza:
73%
Utolsótól kérdezném azért,hogy mondja el, milyen meséket gyárt a kérdező? Szerintem leírta a tényeket és azt, hogy szeretné tisztázni a férjével a helyzetet, éppen azért, hogy ne legyen teóriagyártás..... Akkor miről beszélsz?
2010. jún. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
10.36! Bocsánat, de két válasz érkezett 10.28-kor. Nem neked szántam, hanem a 78%-nak!
2010. jún. 4. 10:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!