Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Mit csináljak? Chat-el a férjem!

Figyelt kérdés
Kb. 2 hete tudom, hogy a férjem chat-el egy lánnyal. Nem szóltam neki, hogy tudok a dologról, bár biztosan sejti. Csak egyikünk sem mond semmit. Egyébként köztünk minden oké, azt hiszem... Én állandó délutános műszakban dolgozom, a gyerek este 8 körül alszik már, tehát van rá ideje, amíg nem érek haza. Megcsalni vele biztos nem fog, mert nagyon messze lakik tőlünk a lány. Ti rákérdeznétek? Vagy mit csináljak?
2010. jún. 4. 10:09
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
43%

Látom,kérdező,hogy más véleményt már el sem fogadsz,azon kívül,hogy te mit szeretnél hallani/olvasni! Nem tudlak sajnálni!Nagyon hisztérika lehetsz,ha még az írásaidban is üvöltesz!

Egyébként,mint mondtad a férjed otthon van a gyerekkel,ezért nem értem,hogy mit aggódsz!Csóri ember akkor mikor menjen el,ha a gyerekkel is otthon van?Csak nem cipeli el a gyereket otthonról magával egy másik nőhöz,vagy nem megy hozzátok a nő,mikor a gyerek is otthon van!!Gondolkozz már egy kicsit!

Kiderül,hogy a férjed igyekszik haza a munkából,hogy legyen valakivel otthon a gyerek és még annyit sem tehet,hogy chat-el?Hétvégén legalább lóghat a haverokkal?

Nem kéne ilyen feleség!


Ja!És hozzátenném,hogy semmi rosszat nem írt a 10:28-as!És még csak olyat se olvastam ki belőle,ami azt sugallná,hogy szereti a nyitott kapcsolatokat!


De mindenki magából indul ki!

Pontozzatok lefele! :)))

2010. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
70%

10:56-os vagyok megint!


Két hete tudod és mégse mertél még szólni?Akkor mégsem oké köztetek minden!A szex nem minden!Kommunikáció EMBEREK!

2010. jún. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem, hogy miért ne kérdezhetne rá a kérdező. Én biztos rákérdeznék, mert érdekel. Ez ugyanolyan, mintha elkölt egy milliót mondjuk új kütyüre... nem kérdezhetek rá? miért nem? még akkor is megkérdezhetem, ha a saját pénzét költötte. Kérdezni mindent szabad... :) maximum nem kapsz rá egyenes választ, de akkor legalább tudod hová tedd a dolgot.


Elképzelhető, hogy nincs semmi, lehet hogy pasiügyi tanácsokat ad a csajnak... de akkor viszont azt nem értem miért nem meséli el? én biztos elmondanám, hogy van egy netes haverom, akivel ez meg ezt történik. ezért biztos nem haragudnék a páromra, sőt kíváncsi lennék, hogy mi van a csajjal, mit ír, hogy halad, ilyesmi... De szerintem ez a ritkább változat.


Ami zavarja az embert ,vagy nem érti miért van, azt meg kell kérdezni. utána jön a következő lépés, hogy eldöntöd, hogy elfogadható-e számodra vagy sem. Ha igen, akkor minden rendben, egy problémával kevesebb. Ha nem, akkor jön a következő, hogy megkéred változtasson... Ha változtat jó, ha nem, akkor megint te lépsz.


Szóval kedves kérdező, jogod van megkérdezni :) kíváncsi vagyok mit mond a férjed. De külön nyomozgatni utána tényleg felesleges. És csak akkor kérdezz rá, amikor nem vagy ideges! :)


31/N

2010. jún. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
90%

Utolsó: a 14 éves lány nem akart semmit rádvetíteni, azt írta, hogy chat miatt bukott le az apukája. Kicsit túlreagáltad.


Nagyon sok mindent nem tudunk.

Milyen oldalon chatel a férj? Társkeresőn? Gondolom, nem kutyatartási oldalon adnak egymásnak tanácsokat... :S Azt lehetne nyílt fórumon is.

Mindig csak ezzel az egy lánnyal? Ki ez? Mert ha pl. régen egy haveri társaságban voltak, vagy ilyesmi, akkor miért ne beszélgethetnének? (de gondolom, nem ez a helyzet - és arra ott lenne az msn, ahogy írta valaki más.)

Miről beszélnek? Ha már megnézted a postafiókját ... Mindenki tegye a szívére a kezét, mielőtt a másikat szidja! Annyi esetet hallunk, hogy a nőket a férfiak hülyének nézik, megcsalják, olyan, akiről nem gondolnánk, hogy nehéz 100 százalékosan bízni. Én imádom a kedvesem és jól ismerem, úgy érzem, nem csalna meg DE ha lenne egy ilyen alkalmam, én is kihasználtam volna, mint ahogy az emberek 99 százaléka. Ő is belekupászkodott egyszer a telefonomba - ezt a férfiak is csinálják ám! "Egészséges féltékenység" - ahogy az egyik válaszadó mondta. Meg annyi nőt néztek madárnak a környezetemben, én nem akarok közéjük tartozni, ennyi.


Én is biztos rákérdeznék. Igen, akkor lebuksz, hogy belenéztél, de ez van, az emberek 99 százaléka belenézett volna. Miért hagyta úgy?

2010. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
75%
Bocs! Az utolsó 10.54 akart lenni, csak közben írtak.
2010. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
74%
Én nem mondtam,hogy ne kérdezzen rá!Sőt!Nem értem,hogy miért nem tette még meg,ahelyett,hogy hogy ide ír!
2010. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
81%

11:04-es!


"Apukám is egy ilyen miatt lépett le, mint te..."

Ezt írta a lány!Olvasd el rendesen!

2010. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
88%

Szervusz! A chatelés lehetősége ad más emberek megismerésére, ami alapjában nem is rossz. Akkor van a gond, ha nem saját magát adja, felvett álarccal akar pótolni valamit.

A kapcsolat egyik alapja a beszélgetés. Igen, könnyű mondani, hogy kommunikálj, de ez nem mindenkinek megy. A lehető legjobb, ha nyugodt hangnemben leülsz vele ezt a problémát megbeszélni.

Viccesnek találom itt a kommnetekben a lehet lepontozni kérést. Ok, parancs értettemmel kivitelezhető. Nagy mosollyal olvasom a többször visszatérőt is, aki bőszült hanggal ugyanazt a gondolatot többféleképpen fogalmazza meg. Szinte lehet érezni a feszültséget ezekben a hozzászólásokban. Egy dologról feledkezik meg ez a típusú ember: az ő feszültségét rajta kívül senki más nem érzi, így csak saját magának árt.

Kedves Kérdező, a lehető legjobb ha kételkedésedre beszélgetéssel próbálsz megoldást találni.

2010. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
75%
11.08: oké, tényleg... (De azért gondolj bele, szarul eshetett neki a történés.)
2010. jún. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
75%

11:10!

Persze,értem én!Nem is vitatom!Igaza/igazad van!


:)))

2010. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!