Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már nem birom...

Mit tegyek, már nem birom tovább? : - (

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Gyülölöm az apámat tiszta szivemböl már amiota csak tudom az eszem azota kinem birom állni.

Mindig csak szid , még akkor is ha nem szolgálok rá. meg ilyenek.Az este a mamámnál aludtam és amikor haza jöttem beléptem az ajton, már elkezdett piszkálni, hogy eredjél mán innen meg stb...(nagyon rosszul esik)Még csak 8 óra van de már 3 szor nem hagyott békén.Szerencsére elment most dolgozni.


A jó multkor csináltam magamnak egy biciklit, volt itthon egy montembájk váz, le smirdliztem, vettem fujos festéket,ülést,küllöket,gumikat kilsö belsöt, biciklimarticát,és a szerelöhöz is én vittem el hogy tegye fel a láncot és hogy rakjon a biciklibe kerékbe agyat (csak ez a 2 volt 5-6 ezer ft) stb.. , és ezt mind a saját pénzemböl csináltam.(mert szoktam járni dolgozni)

És ma reggel amikor ment apám dolgozni (van neki is biciklije) ,Megfogta ez enyém és elvitte, mondom neki h hagyd már itthon mert elkell menjek a gyógyszer tárba.ÉS ö azt mondta hogy ez az ö váza volt mert itthon volt(évek óta) és azt mondta h amit én csináltam , meg szereltem rá azt akkor vegyem le és majd ö meg csinálja magának azért meg stb.. ÉS szidott is hogy menjek a .....ba meg ilyenek.

Mit tegyek??? Nagyon utálom gyülölöm!!!!!!!

Alig várom már hogy betöltsem a 18 at, és akkor elmegyek innen és letagadom hogy ö az apám,és az életbe nem szolok hozzá, ha tudom hogy az utcára megyek akkor is elfogok menni.


2010. jún. 2. 08:05
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
oké
2010. jún. 2. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!