Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Nem...

Mit tennétek a helyemben? Nem bírom már tovább!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy barátom, akivel több mint 4 éve együtt vagyunk, és nagyon szeretem.

Most sajnos nincs munkája, és szüleim állandóan cseszegetik, hogy mikor megy már dolgozni, meg minden, azt gondolják, hogy olyan egyszerű ez a munkavállalás (A keleti-régióban élünk), nekik szerencsére van munkájuk.

Én még tanulok, szóval én se vagyok ilyen helyzetben, valahol igazuk van, hogy dolgozni kellene, de ha nincs lehetőség???????? Akkora teher van rajtam, ez által, hogy szüleim minden áldott nap elmondják, hogy nem igaz.


Írjatok vmi biztatót könyörgöm.


2011. szept. 3. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el árufeltöltőnek, mcdonalds-ba, akár takarítónak, amíg nem talál a végzettségének valót. Ha lejjebb adja, igenis egyszerű. Nem kötelező nyilván örökre ezt csinálni.
2011. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szüleidnek mond meg hogy sajnos nagyon sokan vannak münkanélküliek nem csak egyedül a barátod az .

Ő meg jelentkezzen be a münkanélkülibe és majd csak talál valamit egyszer .

Mond meg nekik te szereted és ne akarják azt hogy te boldogtalan legyél mert szakitani nem akarsz vele .

Biztos vagyok benne hogy találni fogtok valami munkát ha mást nem alkalmi munkát .

Légy talpra esett és ha szereted a baráttodat védd meg ha kel a szüleiddel szemben is .

2011. szept. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Igen, most ő is úgy van vele, hogy bármit elvállal, de még ilyen munkák sincsenek :(

2011. szept. 3. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na ne már, ha bármit elvállal, akkor tutira találnia kéne munkát, mindenhol van munkalehetőség, legfeljebb nem fűlik hozzá a foga.

Állítólag nagy a munkanélküliség, mégis tele van az újság meg az internet állásajánlatokkal, akkor ez most hogy van?

2011. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

most komolyan Hajdú-Bihar, és Szabolcs Szatmár megyére gondolsz?????

mert együtt szoktuk elküldeni az önéletrajzát, de nem kap visszajelzést :/

2011. szept. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!