Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek én ezt már nem...

Mit tegyek én ezt már nem bírom tovább?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy nekem volt egy vőlegényem, egy jól működö kapcsolatom, míg meg nem ismertem valakit.. aki szintén ilyen kapcsolatban volt, azaz hogy ő még mindig.. egyébként együtt dolgozunk, és ahogy telt múlt az idő egyre jobban vonzódtunk egymáshoz, így néhányszor együtt voltunk, aminek az lett a következménye, hogy beleszerettem. Én véget vetettem a kapcsolatomnak, mert már így nem tudtam benne lenni, így hogy mást szeretek. Ő viszont sosem fogja otthagyni értem azt a lányt, ezt nagyon jól tudom, pedig sokáig ebben reménykedtem, de mára rájöttem, hogy ő nagyon is jól el van így. Én viszont nem tudom így elfelejteni, hogy mindennnap őt kell látnom , és csak szenvedek miatta... ráadásul néha azt is kell látnom, hogy enyelegnek ... nem értem hogy tud hol ezzel hol azzal lenni :( de sajnos én ennek ellenére is szeretem, de nem bírom már... hagyjam ott ezért a munkahelyem??
2011. szept. 18. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Az attól függ milyen a munka helyed,mert a fiam pld.nem kap munkát sehol.

Szerintem csak az gyógyít ki ebből a szerelemből ha egy másik kapcsolatba kezdesz,vagy vissza mész a vőlegényedhez ,ha vissza fogad.

2011. szept. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha van lehetőséged,akkor válts munkahelyet,így a helyzet csak rosszabb lesz.
2011. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged, válts, de nagyon gondold meg, mert munka nélkül sem lenne sokkal jobb a helyzeted, mint most. Szerintem innen csak akkor menj el, ha máshol már biztos, hogy felvesznek. És a volt vőlegényedhez ne menj vissza, ha nem őt szereted!
2011. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy milyen az a munkahely,a mai világban ugrándozni meggondolandó..

Amúgy én megszakítanám mind a kettővel a kapcsolatot,biztos nem mennék vissza a régihez,mert ha ilyen könnyen elcsábultál mellőle szerintem az nem véletlen...szóval felmondanék és mind a kettővel megszakítanám a kapcsolatot és tiszta lappal indítanék..

2011. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Amikor nem önsajnálod magadat, gondolj bele egy kicsit józanul, milyen kapcsolat várt volna rád a "nagy szerelem" mellett, aki átverte a barátnőjét, és átvert téged egy bizonyos szinten. Szerinted te máshogy jártál volna vele? Nem. A "jól működő kapcsolatod" valószínűleg baromira nem működött jól, különben nem landoltál volna egy foglalt pasi ágyában.

A feladatod tehát csak annyi, hogy tudatosítsd magadban:

1. Hálistennek nem ugrottál bele egy rossz házasságba.

2. Hálistennek nincs semmi közöd egy olyan pasihoz, aki veled csalta a nőjét, aztán ha te lettél volna a nője, mással csalt volna téged.

3. Majd ha túl vagy mindkettőjükön érzelmileg találsz egy olyan pasit, aki más mint ezek voltak, tehát neked való.:-)

4. Ezért eszedbe ne jusson otthagyni a munkahelyedet.

2013. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!