Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Én ezt...

Miért csinálja ezt? Én ezt már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, de sosem volt igazán kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Páromnak, ha rossz napja van ha olyan az időjárás vagy bármi dolog...(amit én alig várok, hogy megoszthassam vele, hogy egy rossz nap után vele lehessek és kipihenhessem a fáradalmaimat) ő ugy reagálja le, hogy depressziós lesz, nincs kedve semmihez és legujabban hozzám sincs. Lemondja a találkozókat, nem jön hozzám mert nincs kedve. (Egyedül akar lenni és ezt így meg is mondja)

Nekem ezek nagyon rosszul esnek, már sokszor próbáltam vele ezt megbeszélni, ha godja van mondja el közösen megoldjuk. Vagy, ha azt szeretné akkor nem kérdezem, csak csendben szeretem. De ő ilyenkor begubózik egyedül otthon lézeng, nem megy sehova, még a telefonts se veszi fel stb.

Ha jobb napja van, lerendezte magába a dolgokat keres és ugy csinál mintha semmi nem történt volna, nem lehet vele megbeszélni azt, ha pl. akkor hagyott magamra amikor szükségem lett volna rá. Mindig azt mondja felejtsük el.

Csakhogy nekem ebből elegem van, már teljesen kikészít még tervezi se lehet vele előre, mert képes felborítani mindent ha rossz kedve van. Lassan egy használati tárgynak érzem magam, akit használ ha jó kedve van és visszatesz a polrca, ha nincs rám szükség.

Mit gondoltok erről?


2011. júl. 31. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, ha egy embernek néha magányra és egyedüllétre van szüksége, de ha téged zavar, amit szintén meg lehet érteni, dehát ezek szerint nem egyeznek az igények, akkor hagyd ott.
2011. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlságosan önző, egoista párod van. Én nem maradnék vele, ha nem hallgat a szép szóra. Csak idegbajos leszel mellette. És egyetértek veled, jelen szituációban pusztán egy használati tárgy vagy.
2011. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én meg is adom neki a szabadságot. Eljár nélkülem szórakozni nem szólok. (Ha már 3. szombaton hagy otthon szólok) Ha pasis programot akar, mehet érezze jól magát.

Nekem is kell néha a magány, nem telepszem rá.

De ha mondjuk ugy alakult hogy egész héten nem találkoztunk alig várom hogy együtt legyünk ő pedig egy sms-be, hogy rossz napja van majd máskor...2 év után???

Már azt is kétségbe vonom, hogy egyáltalán szeret-e vagy szerett-e valaha is.

2011. júl. 31. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a leírottakból azt látom, hogy Te jelen esetben egy "szamár" vagy. Nem feltétlen megcsal, de könnyen lehet. Lényeg, hogy abszolút semmibe néz. Igazából a kérdésedre már meg is adtad saját magad a választ, javaslom, szakíts vele, mert amíg mellette maradsz, biztos nem leszel boldog.
2011. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!