Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már nem birom...

Mit tegyek, már nem birom tovább? : - (

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Gyülölöm az apámat tiszta szivemböl már amiota csak tudom az eszem azota kinem birom állni.

Mindig csak szid , még akkor is ha nem szolgálok rá. meg ilyenek.Az este a mamámnál aludtam és amikor haza jöttem beléptem az ajton, már elkezdett piszkálni, hogy eredjél mán innen meg stb...(nagyon rosszul esik)Még csak 8 óra van de már 3 szor nem hagyott békén.Szerencsére elment most dolgozni.


A jó multkor csináltam magamnak egy biciklit, volt itthon egy montembájk váz, le smirdliztem, vettem fujos festéket,ülést,küllöket,gumikat kilsö belsöt, biciklimarticát,és a szerelöhöz is én vittem el hogy tegye fel a láncot és hogy rakjon a biciklibe kerékbe agyat (csak ez a 2 volt 5-6 ezer ft) stb.. , és ezt mind a saját pénzemböl csináltam.(mert szoktam járni dolgozni)

És ma reggel amikor ment apám dolgozni (van neki is biciklije) ,Megfogta ez enyém és elvitte, mondom neki h hagyd már itthon mert elkell menjek a gyógyszer tárba.ÉS ö azt mondta hogy ez az ö váza volt mert itthon volt(évek óta) és azt mondta h amit én csináltam , meg szereltem rá azt akkor vegyem le és majd ö meg csinálja magának azért meg stb.. ÉS szidott is hogy menjek a .....ba meg ilyenek.

Mit tegyek??? Nagyon utálom gyülölöm!!!!!!!

Alig várom már hogy betöltsem a 18 at, és akkor elmegyek innen és letagadom hogy ö az apám,és az életbe nem szolok hozzá, ha tudom hogy az utcára megyek akkor is elfogok menni.


2010. jún. 2. 08:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Addig muszáj lesz kibírnod valahogy..kitartást kívánok hozzá! Ha tudatosan készülsz arra, hogy 18 évesen elköltözöl, akkor tuti, hogy nem az utcára mész. Anyukád nem szokott megvédeni?:o
2010. jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De.Dehiába véd meg , akkor is pofázik meg magyaráz apám :S
2010. jún. 2. 08:22
 3/31 anonim ***** válasza:
Próbáltad már kideríteni, hogy mi baja veled? Persze tudom, sokszor nincs különösebb oka az ilyesmi utálkozásnak, amit abszolút nem értek. De hátha sok kérdezősködéssel a végére tudsz járni. Kitartást kívánok neked!
2010. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
én 15 évesen elköltöztem. suli mellett melóztam,a tanárok elnézőek voltak a hiányzásokkal kapcsolatban. egy kis szobát béreltem havi 5ezerért,a fizum havi 6 ezer volt. kaptam mellé még 5 ezer segélyt,így le tudtam érettségizni,bár az utolsó évet már levelezőn kellett járnom. nagyon nehéz volt,de otthon százszor rosszabb lett volna. elmehetsz kollégiumba,ha még tanulsz,és bemehetsz a gyivihez is átmeneti elhelyezést kérni. akit otthon nem bántottak,nem tudja átérezni,milyen rettegés minden perced,mikor kötnek beléd valamiért.
2010. jún. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

EGyszerüen nem tudom én se hogy mi lehet a baja velem.Már ha hozzá szolok, már ö akkor elkezd flegmán magyarázni meg szidkolozni meg ordinálni:S

Hát nem tudom h mi lehet.De nem csak velem van baja, hanem pl, a mamámmal. már lassan egy hete nem jár ide hozzánk mert összevesztek, aztán a mamámnak a testérével is van valami baja, szinte a fél családdal.:S

Olyan vagyok, hogy ha valaki szid meg ilyesmi akkor nagyon hamar felkapom a vizet,de még egyszer se szoltam neki vissza:SÁáááááááááááááááá egyszerüen már nem birom továbbbbb még 2,5 évig:(((((

Már van amikor gyógyszert veszek be hogy ne fájjon a fejem.Mert amikor mindig piszkálodik, szidkolozik, olyankor az idegességtöl megfájdul a fejem és szédülök.Eddig soha az életbe nem volt semmi bajom, csak mostanába.Még egy gyógyszert se kellett igyak soha.Ja és a lábamon észre vettem 5-6 nappal ezelött h van egy nagy csomó, és azota nö csak nö, és tegnap meg valami folyt kibelöle és még nagyobb lett.Mondtam ezt anyáméknak reggel.És ezért kellett volna hogy a biciklimet itthon haggya hogy elmenjek a gyógyszertárba (ami nagyon messze van gyalog is) és délig se érnék oda olyan messze van.És ezt tudja az apám is.És mondta az orvos hogy ha minél elöbb pár napon belül nem kezeljük, elrákosodhat is és meg kell müteni a legrosszab esetben még bele is lehet halni,mert ez még kezdeti szakaszban van ez a betegség, és még kenöcsökkel és gyógyszerrel meglehet 100% osan gyógyitani.

És nincs itthon senki akinek bicaja lenne hogy elmenjek.Ezt is tudta az apám de akkor is ezt csinálja, ö nem bánná ha meg is halnák:(

2010. jún. 2. 08:45
 6/31 A kérdező kommentje:

Félni nem félek töle,csak nem akarok neki vissza szolni vagy valami, mert akkor megint lenne a nagy családi csetepaté mint a multkor.:S

És én ezt nem akarom

2010. jún. 2. 08:47
 7/31 anonim válasza:
Ugyan ez volt a helyzet velem is. Elmondom, azért utál, mert féltékeny rád. Egyrészt, mert fiatalabb vagy, akiről azt gondolja semmi dolga, amikor ő keményen dolgozik, hogy eltartson téged. Egyszerűen idegenként kezel, akivel undok. Másrészt azért, mert mikor megszülettél, anyud többet foglalkozott veled (mert ugye a gyerek az első, akihez fel kell kelni, nincs mindig idő az apura, anyu fáradt, nem adhat meg mindent első szóra apunak). Egyszerű gyerekes hisztiből indult utálat, ami akkorára nőtte ki magát, mint ahogy most áll a helyzet. Nem szép dolog. Én is fogtam magam és elköltöztem a párommal 18 évesen. Most van egy kis albérletünk, csinosítgatjuk, csináljuk a magunk kis dolgainkat. Bár, fizetgetjük vissza a kölcsöneinket, amik jövő ilyenkoora járnak le, boldogok vagyunk. Nehéz, azt kell mondjam, de megéri, így 2 év távlatából is. Lassan elkezdünk saját lakásra gyúrni és jók leszünk. Én is suli mellett dolgozom és ki lehet jönni a kevésből, ha megtanulsz spórolni, több napra főzni, stb. Egyébként, amióta elköltöztem, sokkal jobb a viszonyom apámmal. Ez kellett neki. Hogy lássa, felnőttem és megállok a lábamon, hogy azért verhesse a mellét, hogy "az ő lánya bezzeg.." Vannak ilyenek, nemlehet mit tenni. Neked sok erőt és kitartást kívánok, remélem rendbejön majd az életed.
2010. jún. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Hát jól kifogtad.Nem irigyellek.Jó lenne még azt a 2.5-évet kihúznod.Nem tudok jó ötletet adni,mert az mind pénzbe kerülne.De drukkolok neked(még ha nem is sokra mész vele).
2010. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Egyaz hogy már lassan egy éve kidobták a munkahelyéröl , mert ott is valami olyat mondott hogy azonnali hatájjal kidobták, és azóta nem dolgozik, itthon nézi a tv-t egésznap,alszik, És mostanába van egy kis napszámos munka oda szokott eljárni dolgozni (de oda sem mindig, valamelyiknap is elakarta zavarni akinál dolgozik, mert anélkül hogy szolna h nem megy aznap solgozni , nem megy el hanem itthon fekszik, és vot olyan is már hogy amit keresett pénzt nem adta oda anyámnk hanem szépen elment a kocsmába és elitta, vagy amikor tudta elöre h nem lesz munka akkor abbol a pézböl rakott el magának hogy eltudjon menni innni.

Nem mondanám hogy alkoholista lenne. de nem veti meg az italt

2010. jún. 2. 09:00
 10/31 anonim ***** válasza:

Nagyidhoz nem tudsz átköltözni?

Legalább segíteni is tudnál nekik a ház körüli munkába, ha anyukád is látja a helyzetet, akkor biztos engedné. És akkor hátha rájönne, hogy milyen hülye.

2010. jún. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!