Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már nem birom...

Mit tegyek, már nem birom tovább? : - (

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.Gyülölöm az apámat tiszta szivemböl már amiota csak tudom az eszem azota kinem birom állni.

Mindig csak szid , még akkor is ha nem szolgálok rá. meg ilyenek.Az este a mamámnál aludtam és amikor haza jöttem beléptem az ajton, már elkezdett piszkálni, hogy eredjél mán innen meg stb...(nagyon rosszul esik)Még csak 8 óra van de már 3 szor nem hagyott békén.Szerencsére elment most dolgozni.


A jó multkor csináltam magamnak egy biciklit, volt itthon egy montembájk váz, le smirdliztem, vettem fujos festéket,ülést,küllöket,gumikat kilsö belsöt, biciklimarticát,és a szerelöhöz is én vittem el hogy tegye fel a láncot és hogy rakjon a biciklibe kerékbe agyat (csak ez a 2 volt 5-6 ezer ft) stb.. , és ezt mind a saját pénzemböl csináltam.(mert szoktam járni dolgozni)

És ma reggel amikor ment apám dolgozni (van neki is biciklije) ,Megfogta ez enyém és elvitte, mondom neki h hagyd már itthon mert elkell menjek a gyógyszer tárba.ÉS ö azt mondta hogy ez az ö váza volt mert itthon volt(évek óta) és azt mondta h amit én csináltam , meg szereltem rá azt akkor vegyem le és majd ö meg csinálja magának azért meg stb.. ÉS szidott is hogy menjek a .....ba meg ilyenek.

Mit tegyek??? Nagyon utálom gyülölöm!!!!!!!

Alig várom már hogy betöltsem a 18 at, és akkor elmegyek innen és letagadom hogy ö az apám,és az életbe nem szolok hozzá, ha tudom hogy az utcára megyek akkor is elfogok menni.


2010. jún. 2. 08:05
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
És egyszrüen nem tudok elmenni a gyógyszertárba h kiváltsam a gyógyszereket és a kenöcsöt.Apám miatt.Mert nagyon messze van és nem érnék oda addig ami nyitva van.Esetleg akkor tudok elmenni ha nem dolgoznak egy napot.Bár ez az elkövetkezö hetekbe nem hinném h igy lesz.És ha nem is dolgoznak akkor is csak hétvégi napon. amikor nincs nyitva a gyógyszertár.És hetek mulva kitudja hogy mi lesz velem és evvel a qurva csomóval.:(:(
2010. jún. 2. 09:04
 12/31 anonim válasza:
Szerintem apukád nincs önmagával megbékélve.Megkérdezted már tőlle miért nem tud elfogadni??
2010. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
miért nem mész az apád biciklijével?
2010. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Az igazat elmondva a mamám sose fogadta el apámat, és engem se annyira(csak egy kicsit)

És még az hogy oda költözzek, amikor a fia összeveszik a barátnöjével akkor oda megy aludni napokig, (ott csak 2 szoba van):S

A másik mamám meg nem már nem él ..Nem is ismertem.

Nagyházunk van, és mindenkinek lehetne külön szobája ,és nekem is volt, csak amikor a növérem otthagyta a barátját haza költözött, és a szobámba költöztek az uj barátjával, a másik növérem meg elköltözött a barátjával Angliába Wales-be.

A többi szoba meg nicns bebutorozva nincs megcsinálva.(már évtizedek ota nincs hasz..:S

Ugy h nem tudom hogy mit tegyek.

2010. jún. 2. 09:10
 15/31 A kérdező kommentje:
azért nem megyek az övével, mert lezárta hogy nem hogy elvigye valaki(legföképpen én):S
2010. jún. 2. 09:11
 16/31 anonim ***** válasza:

Esküszöm,az ilyen apákat le kéne lőni,kitömetni,és berakni egy múzeumba elrettentő példának. Egyébként az enyém is ilyen,gyerekkorom óta utál,és én sem szívlelem őt.Ezek az emberek elégedetlenek az életükkel,és mivel az övék nem sikerült,hát tönkre akarják tenni a másét is.Én most jutottam el odáig,hogy költözöm,eddig inkább nyeltem,de ha tovább maradnék megőrülnék.

Nincs nagyszülő,ahova mehetnél? Ha nincs akkor sajnos még egy darabig le kell nyelned a békát! Kitartás! M.

24/L

2010. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Hát sajna nincs nagy szülö ahová menni tudnék lakni.:S
2010. jún. 2. 09:19
 18/31 A kérdező kommentje:
most valamennyivel jobban érzem magam hogy megtudtam osztani másokkal a problémám, és nem kellet magamba tartani.
2010. jún. 2. 09:20
 19/31 anonim ***** válasza:

Nem tudod megkérni a nővéredéket, hogy váltsák ki a gyógyszeredet?

Kitartás!!!

2010. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Két dudás egycsárdában....

te éppen olyan hibás vagy a kapcsolatotok ilyen mértékű megromlásában,mint apád.Gondolod nem érzi,hogy gyűlölöd,lenézed?Akkor mit is vársz cserébe?

2010. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!