Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyaság MINDEN percét élvezed?

Az anyaság MINDEN percét élvezed?

Figyelt kérdés

Sok anyukától ezt hallom, viszont én nem szégyellem bevallani, hogy MINDEN percet nem élvezek. Nagyon szeretem a kisfiam, de amikor kipróbálgatsz mindent és még mindig üvölt, azt nagyon nehezen viselem. Amúgy nagyon jó kisgyerek, lehet, hogy emiatt is furcsa ha sír.

A férjemet is irigylem picikét, mert csak bejelenti, hogy lemegyek a garázsba pakolni és kész. Én meg nem tudok csak úgy lemenni sehova, mindig hosszas egyeztetés, meg szervezés kell hozzá.


Kérek mindenkit, hogy ne írja, hogy akkor minek szültél, meg ilyeneket, mert egyáltalán nem bántam meg, NAGYON szeretem a kisfiam, de olykor (főleg amikor 4 napig zuhog és nem tudunk sehova menni) nagyon bezárva érzem magam.


2010. jún. 1. 14:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem élvezem minden percét, őszintén bevallom. Ráadásul a férjem nemrégiben elköltözött, de jó a kapcsolatunk, és ha szeretnék elmenni egyedül gyerekek nélkül, szólok neki, és gyerekezik helyettem.
2010. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyám szerintem nem sokat élvezett az anyaságából :D 19/F
2010. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!