Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyaság MINDEN percét élvezed?

Az anyaság MINDEN percét élvezed?

Figyelt kérdés

Sok anyukától ezt hallom, viszont én nem szégyellem bevallani, hogy MINDEN percet nem élvezek. Nagyon szeretem a kisfiam, de amikor kipróbálgatsz mindent és még mindig üvölt, azt nagyon nehezen viselem. Amúgy nagyon jó kisgyerek, lehet, hogy emiatt is furcsa ha sír.

A férjemet is irigylem picikét, mert csak bejelenti, hogy lemegyek a garázsba pakolni és kész. Én meg nem tudok csak úgy lemenni sehova, mindig hosszas egyeztetés, meg szervezés kell hozzá.


Kérek mindenkit, hogy ne írja, hogy akkor minek szültél, meg ilyeneket, mert egyáltalán nem bántam meg, NAGYON szeretem a kisfiam, de olykor (főleg amikor 4 napig zuhog és nem tudunk sehova menni) nagyon bezárva érzem magam.


2010. jún. 1. 14:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
olyankor fog meg a gyereket,add a férjed ölébe és szabadulj ki (még ha anyatejes,akkor is 2-3 órára el tudsz szabadulni),nyugi,az apjánál nem lesz semmi baja,meg te se leszel rossz anya mert a gyereket odaadod az apjának...
2010. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Megértelek, ismerős érzés! Berakod a kenguruba és egy esernyő, így sem tudsz menni? Én mentem mindig, kettővel is, egy év volt köztük.
2010. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem aki ilyet mond, az hazudik. Nekem ne mondja senki, hogy élvezi, amikor beteg a gyereke például. Az más kérdés, hogy nincs olyan pillanat, amikor azt mondom, hogy bárcsak ne lenne.
2010. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Minden percét valób nem lehet élvezni. Ha beteg például, melyik szülő élvezi ezeket a prceket, napokat? De a mondás arra utal, hogy nyilván az öszes /minden/ élvezhető percét élvezi egy anya az anyaságnak.
2010. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Jaj! olyan nálam sem volt, hogy azt kívánom ne lenne.... eszembe sem jutott.

2010. jún. 1. 14:08
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ők sem élveznek minden percet...

Semmi gond sincs azzal, ha nem élvezed minden percét és sem mindig élvezem.

Az én fiam 16 hónapos az öltözés és a pelenkázás egy katasztrófa szó szerint leizzadok mire felöltözünk.

De vannak jó pillanatok is természetesen.

Mennyi idős a babád?

2010. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bírom ha sír, viszont nem sír sokat.


Mivel csecsemőről van szó, még gondozni kell, ami elég unalmas.


Nekem hiányzik, hogy nem tudok vele még beszélgetni, bár próbálgatja a hangját, és értem, hogy mit akar, de ez még csak a kommunikáció kezdete.


Nálunk is gond elmenni, a párommal csak külön tudunk színházba stb járni. Baby-sittert lehetne fogadni ugyan, de elég drága.

2010. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Természetes hogy így érzel nem vagy egyedűl. Vond be a családodat is a kicsi életébe, néha add a férjed, a nyagyi kezébe a kicsit és meny el a boltba, fordrászhoz.

Ettől nem leszel rossz anya csak kicsit felszabadulsz.

2010. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz olyankor élvezni az anyaságot amikor fáradt és nyűgös vagy ilyenkor kell apáénak passzolni és "lelépni" legalább egy órára.

Ne legyen emiatt bűntudatod:)

2010. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kilenc hónapos lesz holnap :). Igen, az is elég gáz, hogy beszélgetek hozzá egész nap, néha úgy érzem, hogy meg vagyok hülyülve, magamban beszélgetek. Nincs segítségünk, mi is külön járunk szórakozni (már ha a bevásárlást annak lehet nevezni-férjem utál jönni, meg a fodrászt, kozmetikust), moziban is csak egyszer voltam a 9 hónap alatt a barátnőmmel, a férjem lepett meg vele, az pl jó volt.
2010. jún. 1. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!