Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől olyan biztosak az...

Mitől olyan biztosak az emberek magukban?

Figyelt kérdés
Sokan állítják, hogy bizony ők egy tökéletes kapcsolatban élnek, egyik sem csalja meg a másikat. Mitől olyan biztosak ebben, mikor egy olyan kiélezett, kiéhezett világban élünk, mikor az ember még saját magában sem lehet biztos. Vagy éppen csak hiú ábrándokat kergetnek, és a valós dolgokkal még saját meguk sem képesek szembenézni?
2010. jún. 1. 11:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
93%

Én pl. onnan tudom, h nem csal meg, hogy ismerem 7 éve, minden gondolatát ismerem, hazudni már korábban se tudott, mert minden apró füllentésén rajtakaptam. És nem is az a fajta, soha nem tenne ilyet.

Lehet, hogy nem e legtökéletesebb a kapcsolatunk, de hogy nem csal meg, az tuti.

Ha nálatok valami nem működik, ne másokban keresd a hibát, hanem magadba nézz.

2010. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek se füle, se farka. Megint egy általánosítás..... Nem érted magadra, nem érted rám, a Marira sem, akkor mégis kire? És hol van a bizalom? Nem mondom sok olyan kapcsolat van, amiben nem téma a hűség (és sajnos már sokszor ez az elfogadott, mert mit képzel az olyan, aki elvárja a hűséget a társától, akkor már rögtön korlátozza a szabadságában), de azért sok olyan kapcsolat van, ahol fontos a hűség mindkét fél számára. És üzenném, aki ezt írta, hogy nem vagyok fiatal és naív, túl vagyok már egy 11 éves házasságon, mégis tudok bízni a jelenlegi férjemben és Ő is bennem. És senki ne jöjjön azzal, hogy biztosan megcsal, csak nem tudok róla. Főleg olyan ne, aki nem ismer engem és a páromat sem, MERT AZ CSAK KÉPZELGÉS!!!!!!!!!!!
2010. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
..azért ,mert mindenki magából indul ki.
2010. jún. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Biztos semmibe sem lehetsz, de azért a bizalom feltétlen kell a felhőtlen kapcsolathoz. A féltékenység, a bizalmatlanság, az örökké nyomozás elmérgesiti a helyzetet.
2010. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a világon két dolog van,ami biztos: a halál,ás az adók.

Ezek után szerintem joggal engedhetem meg magamnak azt a luxust,hogy feltétel nélkül megbízzak valakiben,hogy élvezzem Vele a kapcsolatunk minden pillanatát,anélkül,hogy azon görcsölnék,mi lesz holnap.Ha probléma lesz a kapcsolatommal,azt úgyis észre fogom venni,mert annak jelei vannak,csak van,aki olyankor becsukja a szemét,mert úgy kényelmesebb.Egyelőre nem érzem annak bármi jelét,hogy gondjaink lennének,vagy ha ez így lenne,akkor megosztanánk egymással.Szerintem így kell hozzáállni a dolgokhoz,különben megmérgezed a saját életedet.

2010. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!