Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől olyan biztosak az...

Mitől olyan biztosak az emberek magukban?

Figyelt kérdés
Sokan állítják, hogy bizony ők egy tökéletes kapcsolatban élnek, egyik sem csalja meg a másikat. Mitől olyan biztosak ebben, mikor egy olyan kiélezett, kiéhezett világban élünk, mikor az ember még saját magában sem lehet biztos. Vagy éppen csak hiú ábrándokat kergetnek, és a valós dolgokkal még saját meguk sem képesek szembenézni?
2010. jún. 1. 11:40
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
69%

TE meg honnan látsz bele más kapcsolatába? Hogy azt feltételezd, hogy nem jó? Én jelenleg távkapcsolatban élek a párommal (2 évig együtt éltünk előtte). De a nyakamat rátenném, hogy nem csal meg, és ő is tűzbe menne az én hűségemmel kapcsolatosan. Ezek nem csak szavak, komolyan így gondolom. Soha nem volt problémánk a bizalommal. Kiegyensúlyozottak vagyunk, nincs önértékelési problémánk...nem hisztizünk, nyavajgunk mindenen...mindent megbeszélünk...

Aki úgy szeret mint mi, az tudja, hogy miért biztos. Sajnálom, hogy neked ebben nem volt részed, a keserűség és a csalódás szavai beszélnek belőled.

A világ nem ennyire fekete vagy fehér...

2010. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
van ilyen is, olyan is. meg a kivétel, amikor egy pár tényleg boldog egymással és nem akarja megcsalni egyik a másikat és ezzel mindketten tisztában is vannak. akármennyire is nehéz elhinni, de akad ilyen is
2010. jún. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%
Én is úgy voltam vele mint az első válaszoló 3 évig.Nyakamat rámertem volna tenni, hogy mégcsak rá sem néz más nőkre.De még az ismerőseim is ezt gondolták róla. Aztán hopp... kiderült, hogy mégsem akkora szent. Azóta nem is bízok senkiben feltétel nélkül.
2010. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

azt szoktam mondani: ha az a boldogság amiben most élek csak számomra valós és amúgy egy hazugság, hát sose tudjam meg az igazat :)

a szerlmet csak gyermeki naivitással lehet a maga teljességében átélni

nem fejjel a falnak, vagy ész nélkül, de csak is bízva a másikban

ha csalódom, hát tanulok belőle.eddig minden kapcsolatom jobb volt az előzőnél, tehát fejlődtem én is a csalódások által

a mostani egy álom

nem akarok felébredni

ha mégis meg kell tennem, hát majd szembenézek vele AKKOR de előre parázok :)

2010. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
javítás: előre NEm parázok :)
2010. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
72%
11:52-es vagyok. Azt még leírom, hogy akivel párom megcsalt volt barátja. Én a barátját felkerestem és elmondta neki mindent. Persze össze állt neki a kép, mert hazudozott össze-vissza a nője, és leesett neki minden. Amikor haza ért, a barátnője annyit mondott hogy "ez nem igaz" és 100%ig kétségek nélkül hitt neki... :) Az emberi butaság határtalan.
2010. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek a lelkük mélyén megérzik ha valami nem jó a kapcsolatukban, (csak nem mindenki meri bevallani). De az biztos, hogyha szeretsz valakit, akkor fontos hogy feltétel nélkül meg is bízz benne. És ha meg van a kölcsönös bizalom, akkor lehet akármilyen rossz a világ semmi nem állhat közétek.
2010. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
48%
Ezen én is csodálkozom. Talán még fiatalok és naívak, 20 évesen még én is másképp láttam a világot, azóta újabb 20 év telt el és bizony annyi mindent láttam, hallottam, tapasztaltam, olvastam, amit korábban elképzelni sem tudtam volna. Azt kell mondjam, hogy idő kell hozzá, hogy az ember elveszítse a bizalmát, de sajnos a legtöbb emberrel előbb-utóbb megtörténik, csak legfeljebb most még nem tudják elképzelni. Tisztelet a ritka kivételeknek!
2010. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%
Nem szabad mindig mindenre gyanakodni. Igazat adok az első hozzászólónak is! :-)
2010. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, várok még.

Igen sokan állítják, /akár ezen az oldalon is sok ilyet olvastam(első válaszolónak)//, hogy tökéletes a kapcsolatuk, amelyet utánna tovább fűznek azzal, hogy nem és nem is fogják egymást megcsalni, /és ezzel befejezeik a gondolat menetet/ Ebbe szerintem sohe senki nem lehet biztos, mert mindig ott van/lesz hogy mi van akkor HA...

2010. jún. 1. 12:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!