Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményük az embereknek...

Mi a véleményük az embereknek a magukban hangosan beszélő, erőteljes gesztikulációval kísért emberek magatartásáról?

Figyelt kérdés
És mit tennél ha észrevennéd magadon a jeleket? Én álmodozó vagyok, olyan erős képzelgéssel, hogy olykor valósággal úgy élem meg mintha az történne amit álmodok. Bár nem beszélek és gesztikulálok, de érzem, hogy az arcomra rá van írva a hangulat. Hasonló helyzetbe mit tennél? Gondolnál arra, hogy súlyosbodni fog?
2010. jún. 24. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Az hogy olaszok..
2010. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen érdekes, mert én is ilyen vagyok. Mindig az arcomra van írva a leliállapotom, és - nem vicc - néha az utcán azt veszem észre magamon, hogy félhangosan magamban beszélek, általában mindenféle hülyeséget. Vagy van, mikor a beszélgetőpartnerem mondatait ismételgetem magamban, tökéletesen tudattalanul (bár ez inkább gyerekkoromban volt jellemző). Szerencsére eddig mindig tudtam magam kontrollálni úgy, hogy ne tegyék szóva az emberek a dolgaimat, de nem tudom, hogy belül mit gondolnak rólam...
2010. jún. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én is szoktam ilyet csinálni. néha kisit zavar, de van hogy jólesik. nemtudom miért van amúgy, de szerintem így vezetem le a feszültséget
2010. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
HALAK CSILLAGJEGYŰ VAGY? mERT akkor természetes :)
2010. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bar magamban nem beszelek hangosan de amugy hangosan beszelek.:) Van,hogy sima, egyszeru dolgoknal is a hangom az egekbe van. Es gesztikulalok hozza, altalaban a kezemmel.

De szerintem az ilyen dolgokkal nincsen semmi problema:)

Ja es nalam is az arcomra van mindig minden irva.Ezert vesztettem el a munkamat 2 honappal ezelott. Ezzel azonban van problema.Ezen javitani kell. Sebezhetove tesz ha mindig mindenki tudja mi jatszodik le benned. A nagynenem mindig azt mondta,hogy ha a helyzet ugy kivanja vedd fel a ple pofat es tegyel ugy,mintha minden rendben van.

Neked is igy kell tenned!!

2010. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gesztikulalni en is nagyon szoktam. Szerintem az nem gaz. De az eleg furcsa, ha meglatok valakit, aki csak ugy beszel magaban. En is szoktam, csak nem masok elott, mert nem akarom, hogy bolondnak nezzenek. A csillagjegyeknek ehhez semmi koze.
2010. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Néha én is azon kapom magam,hogy félhangosan kimondom a gondolataimat,de én ezt csak otthon szoktam csinálni,és akkor,ha egyedül vagyok.Olyankor rám jön.Ez általában akkor tör elő,ha rengeteg harag,feszültség gyűlik fel bennem,és elkezdek valamin erősen agyalni.Olyankor kimondom a gondolataimat,magam elé meredve.Persze amint feleszmélek,leállítom magam.

Szerintem mindaddig,amíg tudod ezt a jelenséget kontrollálni,és mások előtt nem csinálod,nincs vele baj.Szerintem kitör belőled mindaz,amit gondolsz,érzel,mert esetleg máshol/más módon nem tud.

2010. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem gesztikulálok, de itthon mindig hangosan beszélek. Anyukám mindig kérdezni szokta, h kivel beszélsz? Én meg mondom senkivel! :D Meg utcán is elő szokott fordulni, h megyek, mondom a magamét, és nem értem miért néznek olyan furcsán az emberek. Aztán rájövök, h persze, hangosan beszélek. Mondjuk engem nem szokott zavarni. Ilyen vagyok, ez van. 16/l
2010. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!