Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverommal mikor megyünk...

Haverommal mikor megyünk valahova és lát egy olyan embert akivel beszélő viszonyba van, álltalában mindig kér cigit. De ma is azt mondták neki, hogy nincs cigijük. ez gáz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 12. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az, hogy kér vagy az, hogy azt mondják, h nincs?
2010. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon gáz, úgy hívják: tarhálás, kéregetés, lehúzás. Az ilyen embereket egy idő után nem tűri meg egy társaság sem. Ha dohányzik, vegyen magának cigit, ha nincs rá pénze, ne cigizzen, de miért gondolja, hogy amiért másnak van, az neki is jár. Pont az ilyen pofátlan emberek sértődnek meg, ha nem kínálják meg őket, vagy visszautasítják ha kér. Viszont ha neki van cigije, eszébe nem jutna senkit megkínálni. Szerintem beszélj vele, mert ez undorító cigány dolog.
2010. júl. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
elég cink :/
2010. júl. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is cigizek, de ha valami folytán nem lenne cigim, akkor vennék egy mély levegőt inkább, mint hogy mástól kérjek. BARÁTTÓL egy max 2szál belefér, de nem rendszeresen! Ezzel téged is éget valamilyen szinten...
2010. júl. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Először is már az gáz, hogy cigizik.


Másodszor ez a lejmolás ultragáz. Ha már szívja akkor vegyen magának vagy szokjon le.


Az, hogy valakinek nincs cigije teljesen normális dolog, nem gáz.


Nagyon helyén lehet az értékrended neked is, ha ilyet megkérdezel.

2010. júl. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ciki állandóan lejmolni. Előbb utóbb kiközösítik minden társaságból. Az még ok, hogy az ember meg van szorulva és a haverjától kér egy-egy szálat, mert dohányosoknál íratlan törvény, hogy szívesen megkínáljuk a másikat. Na de ha látja az ember, hogy valaki állandóan csak kér, annak nem ad szívesen.

Nem értem, hogy miért nem vesz magának, vagy ha nincs pénze, akkor ne szívjon. Vagy vegyen dohányt és töltsön cigit. 2000 forintért lehet dohányt kapni, hozzá papírt 200ért, ami 200 db, plusz cigitöltőt 2000-ért. Csak a töltő a befektetés a többit elszívja. Így egy doboz kijön 230 Ft-ból, és akkor neki sem kell égőzzön.

2010. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tarhálós kis suttyó.

én az ismijei helyében nem azt mondanám, h nincs, hanem azt, h ha kell cigi, vegyél magadnak!

hát már bocs, de nincs felírva a homlokomra, h szeretetszolgálat!

mindenki megdolgozik a pénzéért, ő is dolgozzon meg érte, aztán vegyen magának. nem olyan bonyolult.

2010. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!