Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen undok a...

Miért vagyok ilyen undok a legjobb haverommal, akit innen ismerek a gyakorikérdésekről? Egy lány

Figyelt kérdés
Sose találkoztunk még, de december közepe óta folyamatosan msn-ezünk, terveztük a talit nemrég, de beteg lettem, így abbamaradt(innen ismerem erről az oldalról és neki is én vagyok a legjobb haverja), de msn-en tényleg kb mindennap beszélünk, már nem olyan jó mint decembertől január közepéig, mert kb azóta bnője van, akit szintén erről az oldalról ismert meg. Eleve olyan izé lett, nem tudom.. Alig tudunk beszélgetni, mert sokszor nem ír, mondván neki kell írnia, és a csaj megsértődik ha nem ír rögtön. meg azon is kiakad a csaj, ha szóba kerülök én, eddig kb 2-3x kerültem csak, és a válasza a csajnak: 'aha' volt vagy 'jóvan', és durcis lett. ez nem tetszik, most mi lett a haveromból? a csajnak a rabszolgája? ez olyan izé.. és taliztak már 2-3 hétvégén, és a következő pár hétvégén is ő megy, és kérdeztem, miért nem a csaj látogatja meg őt inkább? miért csak ő? és erre a válasz volt: "nem akar neki fáradságot okozni meg minden inkább szaladgál ő" na ezen kicsit kiakadtam, nehogy megerőltesse a lábát az a csaj... most szerintetek mi a bajom, egyáltalán velem van a baj?
2010. márc. 2. 21:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
msn-en pl nem ír rám rögtön ha bejelentkezek, sőt van h rám se ír, pedig eddig ahogy feljöttünk, rögtön írtunk egymásnak, és megkérdeztem tőle, és őszerinte félreértem ezt, nem szar le, csak hát "ő" a fontosabb.. meg ma is kb összevesztünk msn-en, már nem az igazi a beszélgetés...és mikor mondta h nem akar fáradságot okozni "neki", azt válaszoltam viccesen h "csak aztán nehogy izomlázat kapjon a csaj attól is h kijön elé az állomásra" és h miért vagyok ilyen? kérdezte...
2010. márc. 2. 21:22
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
csak nem féltékeny vagy?
2010. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

AKI ENNEK ELLENÉRE MÉGIS MAGÁRA ISMER, KÉRJÜK JELENTKEZZEN!

és válaszoljon neki

2010. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

elsőnek: gondoltam rá, de az a gond, h én csak barátként tekintek rá, úgyhogy szerintem féltékenység nem lehet..

másodiknak: miért? nem az ő válaszukra vagyok kiváncsi,az illetőnek megírtam, h szerintem probléma van, de szerinte nincs.. persze aki rózsaszín felhőkben jár, az nem veszi észre, ha kicsit is más lett vmi vkivel aki nem a bnője.. csak erre vagyok kiváncsi, hogy velem van-e a baj, vagy ő 'undok' vagy a csaj 'rabszolgája' már?

2010. márc. 2. 21:38
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
szerintem is a féltékenység..hiszen nem te vagy már az első személy úgymond. biztos vagy benne,hogy nem érzel iránta semmit?
2010. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem is tudom, haverként imádom, meg imádtam, mikor mondta hogy 'most senkivel se beszélek, csak a tiéd vagyok :)' és nálam is így volt, csak 2en beszélgettünk.. de mint pasi.. ha nem ismerném, akkor észre se venném, olyan átlagos.. ezért nem értem ezt az egészet h miért zavar..
2010. márc. 2. 21:42
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Közben látom a válaszod. Ez esetben is lehet féltékenység,tudom miről beszélsz,velem is volt ilyen..hasonló szitu, legjobb haver,és barátnője lesz,le se szar..hát figyelj,amíg így bele van esve a csajba,hiába mondasz neki bármit,kicsit próbálj meg függetlenedni tőle.Később úgyis keresni fog;) Most ez nem ilyen játszma akar lenni,csak tényleg fölösleges magadat izélni ezzel,hogy "jaj mért nem ír? mért mindig a csajjal foglalkozik?" ,úgyis ugyanaz lesz minden. Vagy szakítanak a csajjal,és akkor kell,hogy ott legyél mellette,vagy ha kicsit komolyodik a kapcsolatuk,tud rád is időt szakítani. Kitartás,tudom milyen ez.:)
2010. márc. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%
Lehet hogy a csaj túlzottan féltékeny. Szerintem ne szólj bele a kapcsolatukba ennek ellenére.
2010. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, főleg az utolsó előttinek! ;) amúgy ma mikor felmentem, nem akartam ráírni, de ahogy bejelentkeztem, rögtöm rámírt.. Mégis keresi a társaságomat.. :) utolsónak: én is így gondolom, hogy a csaj túl féltékeny, arra is besértődött mikor ez a fiú mesélt egy lánybarátjáról a suliból, akire CSAK barátként tekint, és rögtön durcás lett mikor szóba került ő, vagy akár én.. ha úgy fogom csinálni, hogy nem írok rá egy ideig, de akkor meg ő sértődik meg.. biztos hogy jó ez? ezek után h a tnapi 'összekapás' után ma rögtön rámírt?
2010. márc. 3. 21:12
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól a barátom/legjobb haverom valaki, hogy naponta beszélgetünk, találkozunk, hanem attól, hogy bármikor bármiben számíthattok egymásra, akkor is, ha előtte akár hetekig, hónapokig nem kerestétek egymást. Mindenkinek megvan a saját élete, ebbe nem kell belemászni. Tartsd tiszteletben, hogy neki most a barátnője a fontos, próbáld meg Te is lefoglalni magad valamivel, szerezz új haverokat, mászkálj el a régiekkel stb. Ne furd a lányt, semmi közöd hozzá ki szaladgál kihez! De azon azért gondolkodj el ki is a barát/haver. Nem fura ezt egy olyan emberről állítani, akit még sosem láttál, és akivel már pár hónapos levelezgetés után gondotok van?
2010. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!