Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen undok a...

Miért vagyok ilyen undok a legjobb haverommal, akit innen ismerek a gyakorikérdésekről? Egy lány

Figyelt kérdés
Sose találkoztunk még, de december közepe óta folyamatosan msn-ezünk, terveztük a talit nemrég, de beteg lettem, így abbamaradt(innen ismerem erről az oldalról és neki is én vagyok a legjobb haverja), de msn-en tényleg kb mindennap beszélünk, már nem olyan jó mint decembertől január közepéig, mert kb azóta bnője van, akit szintén erről az oldalról ismert meg. Eleve olyan izé lett, nem tudom.. Alig tudunk beszélgetni, mert sokszor nem ír, mondván neki kell írnia, és a csaj megsértődik ha nem ír rögtön. meg azon is kiakad a csaj, ha szóba kerülök én, eddig kb 2-3x kerültem csak, és a válasza a csajnak: 'aha' volt vagy 'jóvan', és durcis lett. ez nem tetszik, most mi lett a haveromból? a csajnak a rabszolgája? ez olyan izé.. és taliztak már 2-3 hétvégén, és a következő pár hétvégén is ő megy, és kérdeztem, miért nem a csaj látogatja meg őt inkább? miért csak ő? és erre a válasz volt: "nem akar neki fáradságot okozni meg minden inkább szaladgál ő" na ezen kicsit kiakadtam, nehogy megerőltesse a lábát az a csaj... most szerintetek mi a bajom, egyáltalán velem van a baj?
2010. márc. 2. 21:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül hozzá se szólnod,csak kicsit hagyd,amint látom a barátnő túl féltékeny,ezt előbb-utóbb úgyis megunja a srác,ha van esze.Én is sokszor rászóltam a legjobb barátomra,hogy ennyire azért ne sz*rjon már le,nemis foglalkozik velem,persze nem érdekelte,csak a barátnő..hát,hülye időszak volt,viszont mikor szakítottak,ott voltam mellette és azóta is ugyanolyan jó barátok vagyunk:) Sőt,azóta most megint van barátnője,mégis szakít rám is időt rendesen,szóval minden rendben, nyugi ti is rendbe jöttök,csak most túl szerelmes.:) Öö egyik előző válaszoló voltam:D
2010. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja az meg,hogy rád írt,abszolút pozitív!:) Ne félj,nem fog annyira elhanyagolni, rám napokig képes lett volna nem írni az illető,amikor ez volt..:D Ő úgylátszik nem olyan borzalmas:)
2010. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, mindenkinek ment a plusz :)

amúgy igen, kicsit fura, hogy legjobb haver, de tényleg így van, jó van legjobb bnőm is, akivel mindennap talizok a suliban, de ő a legjobb barát(fiú) és neki is én vagyok a legjobb bnő, mondta :) kár hogy még sose taliztunk, akkor 1x nem jött össze mert beteg lettem, de majd máskor, úgyis megyek majd arra. Végülis örülök akkor hogy úgy gondoljátok, nem nolyan szörnyű helyzet az enyém :D köszi még 1x a válaszokat! :)

2010. márc. 6. 20:31
 14/18 anonim válasza:
64%
A másik ember TÜKÖR számodra. Ha valami nem tetszik benne, akkor kérdezd meg magadtól, mi az ami belőlem hiányzik, benne megvan és ez engem zavar. Amúgy lehet a karma is..... Benned van a válasz, nem itt az oldalon
2010. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is a barátnője féltékeny egy kicsit és ezért nem ír mostanában. Ismertségi körömben volt már ilyen helyzet. A lány annyira kisajátította a fiút,hogy a barátai el-el maradoztak,ez van. :S
2010. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom fiú akit annó 6éve én is neten ismertem meg.Az előző barátnőjével kb fél évig jártak amikor szakítottak az egyi mondata az volt hozzám hogy azt hiszem hozzád sokkal jobban illik nem is értem miért nem veled jár.Nem értem miért értette félre mert sosem volt köztünk semmi olyan CSAK legjobb barátok vagyunk.A mostani barátnőjét nagyon szeretem mert ő elfogadja hogy én is vagyok (persze nem akaszkodok rá és ha tudom hogy vele van nem zavarom mert tudom hogy kevest látják egymást)mint barát.Szerintem kicsit hagyd "élni" aztán jobb lesz ez csak még friss a kapcsolat és nem látnak a lila ködtől.Ha keres akkor az egy jó pont legyél türelmes.Egyébként a páromnak is vannak lány barátai sőt a legtöbb az (unokatesók meg azok bnői) kiskora óta jóban van velük mégsem vagyok féltékeny meg semmi elfogadtam ennyi :)
2010. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%
sztem erre a kérdésre neked kellene tudnod a választ, másrészt az ilyen netes öribarik nem sokáig tartanak.
2010. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig tartanak? Már elnézést utolsó, de nekem lassan 4 éve van legjobb fiúbarátom. És ugyan netről ismerem,de sokszor találkozunk,tehát már személyes kapcsolat lett belőle,szóval nem kell általánosítani.
2010. márc. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!