Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod feltörn...

Mit szólnál ha a párod feltörné az email postafiókodat?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá, hogy folyamatosan belép az email fiókomba. Nincs előtte rejtegetni valóm, de szerintem ez túlzás.

Mondtam neki, ha ennyire nem bízik bennem, elhagyom.

Mentegetőzik, jönnek a "sajnálom" kezdetű sms-ek.

22L


2010. máj. 31. 16:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon kiakadnék, az biztos. Ez már beteges.
2010. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
Azonnal elküldeném a fenébe, mert ha nem tudja elviselni, hogy van magánéletem is, akkor nincs értelme az egésznek. Annak ellenére, hogy soha nem csalnám meg a páromat, nem szoktam flörtölni sem és a "magánügyeim" nem olyan jellegüek, hogy ne tudhatna róla, de ez egyszerüen hozzátartozik a másik megbecsüléséhet és az emberi méltóság tiszteletben tartásához.
2010. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%
nem zavarna... ha nincs mit titkolnom, kit érdekel mit kukkol meg...
2010. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
82%
"Foghatod a kezem, de az életem nem veheted el."
2010. máj. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Csak az egyetemes dolgaim meg 1-2 hírlevél van.

A magánlevelezéseim szerintem akkor sem tartoznak rá, akármennyire is szeretné látni.

2010. máj. 31. 16:37
 6/31 anonim ***** válasza:
78%
Pofátlanságnak tartom.
2010. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
72%

én lepofoznám:)

tudja már hol a helye

2010. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Bántani azért nem akarom. Azt szeretném ha tanulna belőle.
2010. máj. 31. 16:41
 9/31 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ezzel nincs semmi gond.

Az én barátnőmnek nem kell feltörnie a jelszavam tudja az összeset(FB,MSN,mail), a telómat, és a böngészőm előzményeit is megszokta nézni.

Nem bánom, csak diszkréten csinálja mások előtt. Neki ez nyugalmat ad, vagy éreztetni akarja velem, hogy figyel.

Én nem bánom, miért is tenném.

De ha téged ez zavar, nem tudod elviselni akkor próbálj mond meg neki hogy változtassan a szokásán.

2010. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Vágnám ki, hogy a lába sem éri a földet. Ha ennyire bizalmatlan velem szemben, akkor keressen magának valaki mást.
2010. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!