Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod feltörn...

Mit szólnál ha a párod feltörné az email postafiókodat?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá, hogy folyamatosan belép az email fiókomba. Nincs előtte rejtegetni valóm, de szerintem ez túlzás.

Mondtam neki, ha ennyire nem bízik bennem, elhagyom.

Mentegetőzik, jönnek a "sajnálom" kezdetű sms-ek.

22L


2010. máj. 31. 16:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
55%

Nekem nézegette.Kiderült.Megkérdeztem: na és találtál valami terhelőt?

Nem izgatott különösebben.Megértettem vele, hogy nincs mitől tartania.Sajnos rossz tapasztalata volt...ezért nem is balhéztam érte...

2010. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
64%
Ahol hiányzik a bizalom,ott a szerelem nem lehet igazán teljes.Én nem tudnék elviselni egy olyan embert,aki képtelen megbízni bennem,megfojt,és elveszi tőlem a magánszférámat.
2010. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
Kidobnám ha ezt tenné a pasim. Ha kell kérje el, bár nem tartozik minden dolgom rá, akkor sem ha nem csalom meg...
2010. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%
Megragasztanám pillanatragasztóval.
2010. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
70%

a levéltitok megsértése törvénybe ütközik

akkor is, ha az nem papír alapú

én elhagytam a delikvenst

ez olyan szintű megsértése a privát szférának,ami nekem nem fér bele

itt nincs bocsánatkodás, aki így szerez infrormációt, az alapból nem lehet gerinces

pedig nekem sem volt titkolni valóm....

2010. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
70%
Én is nagyon kiakadnék. Kérjen meg hogy mutassam meg, és mivel úgysincs titkolni valóm, meg is mutatom.. De ha furkálódik, az nem jó.
2010. máj. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Mikor rákérdeztem, először tagadta.

Később ismerte be, hogy tényleg megtette.

2010. máj. 31. 16:59
 18/31 anonim ***** válasza:
80%

hm...megkérdőjelezném, hogy miért vagyok vele 3 éve az biztos:-S


eléggé meglepne, habár tudja a jelszómat mert egyszer lementettem a gépére véletlenül, de még egyszer sem lépett be. Sosem kukkolja az emailjaimat. Jobban bízik bennem mint saját magában:) és ezzel én is így vagyok valahogy, így fel sem merül a kérdés bennem.

Habár egyszer megfordult a fejemben, hogy "érdekességből" belenézek a dolgaiba...eljutottam a belépés jelszó ig, aztán kiléptem, mert a háta mögött nem akarok kavarni:)



bizok benne:)



szerintem beszélj vele, kérdezd meg, miért kíváncsiskodott

2010. máj. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem zavarna, mert nekem is tudja a jelszavam mindenhova(MSN,iwiw,myVIP,e-mail, stb.), sőt a telómat is megszokta nézni, akármi, nem akadok ki,mert úgysem talál semmit, én is megnézem ha úgy van mindenét, de nem azért mert nem bízok benne.Kiváncsi vagyok és érdekel kivel beszél msnen, levelezik, stb. Ha megkér, hogy ne olvassam el,mert vant ben olyan dolog ami nem rám tartozik, akkor nyílván tiszteletbe tartom a kérését, ahogy ő is az enyém. Szerintem ez hülyeség, hogy egy e-mail a magánszféra... Legalábbis nekem a magánszférám nem az e-mailbe nyílvánul meg. Namind1.

22/N

2010. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
51%
Elhagynám a parasztját.
2010. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!