Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párod feltörn...

Mit szólnál ha a párod feltörné az email postafiókodat?

Figyelt kérdés

Ma jöttem rá, hogy folyamatosan belép az email fiókomba. Nincs előtte rejtegetni valóm, de szerintem ez túlzás.

Mondtam neki, ha ennyire nem bízik bennem, elhagyom.

Mentegetőzik, jönnek a "sajnálom" kezdetű sms-ek.

22L


2010. máj. 31. 16:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
71%

fiatalok vagytok még ugye?

az ember kíváncsi.

Nekem is turkált már bnőm smseimben ,meg levelezésemben. nem esett jól, de ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak. Szerintem ha említed neki, hogy ez téged zavar, akkor meg fogja érteni. Nem szép dolog, de azért a halálbüntetéssel még várj. Aki meg itt azt írta, hogy azonnal dobd ki, meghogy négyeld fel, az is vagy takargat valamit, vagy fiatal. (és itt a fiatalság alatt a hülyeséget értem)

2010. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
41%

Nem mindegy, miért csinálja. Én is meg szoktam nézni a párom íméljeit, persze leginkább azért, mert gyakran elkerüli a figyelmét egy-egy fontos levél. És persze kíváncsi vagyok, meg szoktam nézni azt is, kikkel levelezik éppen. De ő mondjuk megengedte nekem, én is neki, lehet, hogy ő is nézi az én íméljeimet. Nincs ebben semmi. Simán lehet, hogy a te párod is csak kíváncsiságból nézett bele, mert érdekled :)

Ha kimegy fürdeni vagy itthon felejti valami miatt, a telefonját is felveszem. Most ezért le kellene nyakazni?

Bocsi, de szerintem túlreagálod. Ha nem akarod, hogy megnézze, akkor mondd neki azt. Ha a határozott kérésed ellenére még mindig nézi, na, akkor elgondolkozhatsz, hogy miért csinálja.

2010. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó a feltörés és a megengedés nem ugyanazon a szinten van szerintem.
2010. máj. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Feltörte? Akkor szemétséget csinált. De ha nincs elrejtve előtte és tudja a jelszót akkor már nem háborodhatsz fel. Még akkor sem ha naponta csinálja, mert te adtad a kulcsot a kezébe. Változtass jelszót.
2010. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
75%
Az lehet,hogy a magánszférád nem e-mailben nyilvánul meg,de attól még hozzá tartozik.Szerintem.
2010. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom.

Mi tudjuk a párommal egymás jelszavait , én soha nem lépek be hozzá, ő néha fellépett az msnre, mert egy közös barátunk csak nálam volt fent.

Igazából nem zavar, ha tudok róla, de ha sunyi módon csinálja az igen.

A múltkor kerestem egy jelszavát egy játékhoz és felhívtam hogy beléphetek-e a fiókjába, szerintem ez így normális.

2010. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
62%

Engem egyáltalán nem zavarna.

Azt néz meg, amit akar. :)

21L

2010. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
54%
rettenetesen kiakadnék, ha a párom ilyet tenne. hiába nem találna semmi rosszat, akkor is! ez már beteges! ha te engedélyt adsz, hogy nyugodtan olvassa csak a leveleidet egy dolog. és hogy ő magától úgy dönt, hogy márpedig ő stikában ellenőrizget téged, az meg egy másik.
2010. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

semmit, nem szólnék,kérdezés nélkül nézegetheti


ahogy én nézegetem az övét is,mert a sajátját nem képes megnézni

telefont felvesszük egymásét,sms-t megválaszolom helyette ha tudom miről van szó,msn-ről letörölgettünk minden olyan személyt aki a máik szerint vmiért nem odavaló...

nekem (meg neki is9 ez a pár kompromisszum megéri a nyugalmat...

2010. jún. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
54%

Szia!


Én azt hiszem, így reagálnám le:

Behívnám, bekapcsolnám a gépet, belépnék a postafiókomba és ezt mondanám: - Tessék, ülj le, és olvasd át! És ha legközelebb is kíváncsi vagy a leveleimre, kérlek szólj.

Majd otthagynám.

Ha kijön, leülnék vele elbeszélgetni, és tisztáznám, hogy ez így nem megy, mert alapjaiban rongálja a kapcsolatot.

Vagy megérti vagy nem. Ha igen, és változtat, akkor van esély, ha nincs, akkor a féltékenykedése tönkre fogja tenni a kapcsolatot.


Üdv!

2010. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!