Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni, ha válás...

Hogy lehet túlélni, ha válás után apuka elviszi a gyereket, de úgy, hogy már az új nő is ott van?

Figyelt kérdés
Hármasban töltik a hétvégét. Belegondolni is szörnyű. A pici 2 éves..
2010. máj. 30. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
A bírói gyakorlat a láthatás tekintetében a közös megállapodás talaján áll. Te is írtad hogy az ÜGYVÉDEK íratták bele, pont azért, mert erre nincs jogszabály,a bírónak meg mindegy, ha úgy állapodtok meg, hogy elviheti akár egy hétre is, azt is jóvá fogja hagyni.
2010. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
51%
Igen,de amennyiben NEM közös megegyezéssel válnak-a bírói gyakorlat azt mutatja-a bírók a 3 év alatti gyermeket nem mozdítják ki a megszokott környezetből.Úgy értettem,hogy azért EZT íratták bele az ügyvédeink.
2010. máj. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
100%

Étsd már meg: Ha az ügyvédeknek nem jut eszébe beleiratni a bíróság nem írja bele, hogy 3éves kor alatt nem lehet elvinnie.

Ezt külön kérni kell!

2010. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Higgadj le és tedd félre a féltékenykedésed. Vagy fáj hogy ők is boldogok? Ne légy már rosszmájú!
2010. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog azon irigykedni hogy a másiknak már van párja. Ha akar keressen mahgának a nő is. Ennyi.
2010. máj. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
26%
NEm kell külön kérni, a biró rendszerint beleirja a végzésbe, hogy 3 éves kor alatt csak az otthonában. Te minek minősitgeted más válaszát? Valaki megkért rá??? Mondd el, hogy te hogy tudod, de csak jelzem, hogy nem a tiéd az idteni igazság és nem biztos, hog yaz a TUTI jó, amit te tudsz. Én meg máshogy tudom és szerintem az a tuti. Most akkor mi van? Ne minősitsd félinformációnak a válaszomat, ha kérhetlek. Az nem a te dolgod, se a legfelsőbb biróság, se isten nem te vagy.
2010. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
43%
11.58-as!TE ÉRTSD MÁR MEG!Akkor is meghatározza a bíró a láthatás helyét,idejét,ha nem közös megegyezéssel válsz!ÉRTED?A HELYÉT IS!És AZT bele is írják!Úgy szerepel benne,hogy pl.a gyermek 3 éves koráig a szülői láthatást itt és itt kell biztosítani,miután betöltötte itt és itt kell átadni,és ide és ide kell vissza vinni stb.Csak ott a bíró dönt,itt meg(közös megegyezésnél) van lehetőségetek,hogy együtt döntsétek el!
2010. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
13.26-os!KÖSZI NEKED!
2010. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
12%
Bocsi, mar irtam ,hogy ismerd meg a nöt meg stb es ugy dönts, de azok utan amit irtal a kedves exedröl, en tuti nem adnek oda neki egy 3 eves gyereket. mivel verest nem nagyon lehet kiprovokalni, mi van akkor ha a kicsi is kap egy pofont, vagy öt nyomja a falhoz??? Egy ket eves gyereknek nem kell sok... :S :C
2010. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
19%
uccso vagyok 2 evest akartam irni, de meg a 3 evest sem adnam oda
2010. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!