Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni, ha válás...

Hogy lehet túlélni, ha válás után apuka elviszi a gyereket, de úgy, hogy már az új nő is ott van?

Figyelt kérdés
Hármasban töltik a hétvégét. Belegondolni is szörnyű. A pici 2 éves..
2010. máj. 30. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
97%

meg fogod szokni.közhely, de az idő mindent megold.

tapasztalatból mondom.

2010. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
37%
Pl egy kis önzetlenséggel... Ennyire hárpia, önző, irigy, igedbeteg, buta nem lehetsz. Szegény gyerek, előre látom hogy a bosszúra vágyó anyja megkeseríti az életét! Az apjának te nem kellesz (nem is csodálkozom) nem a gyerek, hozzá joga van és a nőjének is joga van megismerni.
2010. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
41%
*ideg
2010. máj. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
61%
Mi ebben a szörnyű? A gyerek az apjáé is,nem csak az anyjáé! Örülj,hogy jó a kapcsolatuk. Ne a saját sérelmedet nézd,hanem a kicsi érdekeit. Az pedig természetes,ha a válás után van egy új párja,akkor együtt mennek el.Ne akard az apja ellen nevelni a gyereked.
2010. máj. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
82%

Második, azért ez egy kicsit "erős volt", nem gondolod?


Nekem is van egy majdnem két éves lányom, úgyhogy bele tudom magam érezni a helyedbe. De az én férjem olyan ember, hogy biztos vagyok benne, hogy válás után is jó kapcsolatunk maradna - egyszerűen ilyen a személyisége, már 15 éve együtt vagyunk - így én minden szívfájdalom nélkül adnám oda neki a lányunkat.


De ha nem bízol a volt férjedben ,akkor elég nehéz ügy.. de akkor is túl lehet élni.

2010. máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
38%
Nem volt erős. Elegem van már a mindent túldramatizáló és megbolonduló anyáktól. Undorító miket képesek művelni egy válás után a másikkal. Szerintem aki anya az legyen már elég érett ahhoz hogy túllépjen ezen és ne a gyerekkel büntesse!
2010. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, Te anya vagy-e, de valószínűleg nem, és ezért nem érted (vagy nem akarod érteni) a kérdés lényegét. Nekem pld. a lányom a szemem fénye, nem akarom burokban tartani és nem is fogom, de perpillanat annak a gondolatától is rosszul vagyok, hogy oviba fog járni, nemsokára, idegenek közé, és el leszek tőle "szakítva". Nehogy már ettől "idegbeteg, kötekedő luvnya" legyek, csak mert félek ettől a pillanattól!! A kérdező kérdése majdhogynem ugyanez... DE!!! Tényleg nagyon függ attól, hogy milyen ember a volt férje, mennyire szoros a kapcsolata a kislánnyal.. Esetleg az új barátnő milyen? Türelmes tündér, vagy egy plázacica, akit zavarnak a gyerekek?


Könyörgöm, a GYEREKÉT bízza rájuk, nem a macskáját. Egy kis megértést lehetne tanúsítani iránta (is).

2010. máj. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
30%
Egy újabb felsőbbrendű beszólás az állatok felé. :) Ez az. Szerintem az a macska is ugyanolyan fontos, és ugyanúgy kell rá vigyázni, mert ő is élőlény. Sőt sokkal jobban mert ő tehetetlen és beszélni sem tud. Az hogy valaki félti nem jelenti azt hogy túlzásba kell vinni és teljesen kétségbe esni tőle, kérdéseket kiírkálni. Különben sem azt írta hogy jaj de rossz nem lesz velem a gyerek és még nem szoktam meg hanem jaj de rossz az apjával lesz meg valami ribi nővel. Gyerek nem egyenlő teljes józan ész elvesztése.
2010. máj. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
47%

Hát, a józan ész híja Nálad már most látszik, 69%-os. De én nem vitatkozom veled, elvégre ma gyereknap van, legyen Neked igazad!


Kérdező elvesztél?

2010. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
39%

Az is lehetséges, hogy nem Anya.. hanem egy volt férjnek a szeretője..és azért ilyen a reakció..


Majd megszokod, hogy vele is van a pici. Idővel majd hozzászoksz a tényhez..belül nem is az apától, hanem a csajtól félted a bébit, nem elég, hogy elvitte a férjed, még a gyereked is elvinné.t. eleinte ez az érzés lesz benned, de hidd el ez elmúlik, és a gyerek mindig is az Anyukája mellett fog állni, mert "Anya csak egy van" , apa lehet száz.. sok sikert..:) ne aggódj:)

2010. máj. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!