Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni, ha válás...

Hogy lehet túlélni, ha válás után apuka elviszi a gyereket, de úgy, hogy már az új nő is ott van?

Figyelt kérdés
Hármasban töltik a hétvégét. Belegondolni is szörnyű. A pici 2 éves..
2010. máj. 30. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
18%

Hát, a kötekedő hozzászóló télleg nem semmi eresztés!!! :))


Figyu, egy két éves gyerek sem tud még beszélni és "védekezni", ahogy egy macska sem, de ne hasonlítsunk már össze egy kisgyereket egy macskával, mert itt nem erről van szó.


Szerintem is torokszorító érzés lesz először odaadni a kicsit, de ha tényleg normális a viszonyotok az apával és szeretik egymást a gyerekkel, akkor nem lehet semmi baj.

2010. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
32%
Hát szerintem nem az a józan ész hogy ilyeneken kétségbe esünk, szóval nem velem van a baj. Vagy szerinted hol rossz a logikám hogy ennek nem kell ekkora feneket keríteni és gyűlölködni? Azért mert anya akkor mindjárt bocsánatos bűn hogy ilyen érezhető utálattal ír másokról? Miért lenne bűn az hogy most mással van a férfi? Ha valaki jobb nálad a férfinek azt el kell fogadni.
2010. máj. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
42%
Én semmi utálkozást nem látok a kérdésben. Mint ahogy a válaszokban sem.
2010. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
73%
a saját bajodat ne vetítsd ki a gyerekre. ne csinálj úgy, mintha az ő érdekében nem akarnád, hogy a pici az apjánál legyen.
2010. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
48%
Én nem hasonlítottam össze de az ilyen lenéző "én felsőbbrendű vagyok mert ember vagyok és mert anya, mint egy szros állat akit lehet ide oda küldeni mint egy tárgyat" hozzászólásokat nem hagyhatom figyelmen kívül. Ez is olyan szánalmas hogy jaj anya csak egy lehet. És az apa egy senki csak azért mert nincs vreled életed végéig. Hát ilyet mondani szabad valakinek mert anya? Hát szerintem anya is száz lehet, ugyan ki mondja meg hogy az a bébi melyik anyában alakul pont olyanná amilyen? És ugyanúgy ha más nő neveli kicsi korától, akkor azt fogja szeretni nem az igazi anyját. Kezdem azt gondolni hogy ezzel csak az anyák győzködik magukat hogy valamiben ők is nélkülözhetetlenek mert másban nem voltak sikeresek. És ez szánalmas. Az hogy elhagytak titeket felhatalmaz arra hogy gyűlöljetek valakit?
2010. máj. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
79%
most mi fáj jobban, az hogy a gyerek az apjánál van , vagy hogy az apának van új barátnője? mert nekem az jön le hogy téged az zavara legjobban hogy ők hármasban töltik a hétvégét. lépj túl ezen és a gyerek érdekeit nézd. neki az apjára is szüksége van.
2010. máj. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
57%
Azért én kíváncsi lennék erre a sok szájhősre, ha nekik kéne a 2 éves gyereküket egy egész hétvégére odaadni a párjuknak (Ez még rendben is van) és egy vadidegennek, amikor elég köztudott, hogy egy két éves gyereknek mire (és kire) van még szüksége a nyugodt alváshoz pld. (ha apuka tudja biztosítani, akkor ok... és az új társ?)
2010. máj. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
79%
Nagyrészt igaza van a 69 %-osnak! Nekem is van három gyerekem,szeretem őket,de nem "Csak ők" léteznek a számomra,hanem a férjem is. Egy gyerek nem lehet az anya szemefénye,életének értelme stb.( Még ha néha mondunk is ilyesmit) Az sem egészséges,ha már attól is fél egy anya,hogy oviba megy a gyerek,mert nem lesz vele. A gyerek nem tulajdona az anyának! Mi lesz az ilyen anyával,ha felnő a gyerek? Akkor tényleg elkell őket engedni,ha tetszik,ha nem. Úgy kell őket nevelni,és már kicsi korban hozzászokni a válás gondolatához,hogy ez ne legyen nagyon nehéz az anyának.
2010. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
24%
Nekem pld. most az ugrott be, hogy éjjel sír a pici. Apuka alszik, az új nő meg felkel, és esetleg durván odébblöki a kicsit, vagy netán nem barátságos vele. Szóval azért a kérdés nem teljesen alaptalan.
2010. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
41%
Az, hogy neked a 3 gyereked nem az életed értelme, az a Te bajod. Nekem kettő van, és mindkettő az! Soha nem mondom ki, de így érzem. Te egy anti-anya vagy.
2010. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!