Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni, ha válás...

Hogy lehet túlélni, ha válás után apuka elviszi a gyereket, de úgy, hogy már az új nő is ott van?

Figyelt kérdés
Hármasban töltik a hétvégét. Belegondolni is szörnyű. A pici 2 éves..
2010. máj. 30. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
87%
Istenem,muszáj ezt ennyire túldramatizálni? Miért kell mindjárt azt hinni,hogy az új nő nem szereti a gyerekeket?Lehet,hogy még jobb szülő válik belőel,mint a kérdezőből.Ezt senki nem tudja.Attól,hogy a picinek az állandóság kell még sajnos muszáj valahogy megoldani,hogy az édesapja is láthassa a gyerekét.Miért kell mindjárt a férit kikiltani rossznak és a kérdezőt szentté avatni.Ez nem ennyire fekete és fehér.Ők nem voltak képesek egy családot alkotni,de az apa próbál tovább lépni,új párja van és a gyerekét sem hanyagolja.Az anya valószínüleg féltékeny,de vagy megszokja vagy ő is bepasizik.A legfontosabb úgyis a gyerek,hogy neki jó legyen!
2010. máj. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
76%
23:45 juj te komolyan beteg vagy! Jaj szegény gyerek belehal ha sír. Ne aggódj nélkületek is megvannak a gyerekeitek ha kell úgyhogy találni kéne egy olyan területet ahol valóban rád van szükség! Ne a gyereken éld ki ha semmi másban nem vagy jó "de legalább a gyerek nem tud élni nélküled". Azért mert nem az anyja miért ne szerethetné? Én nem szeretem a gyerekeket, bolond lennék gyerekes pasival járni! Gondolom ezt más is így teszi! Akkor aki jár vele miért ne szerethetné, attól még hogy nem te vagy? Ez olyan gyerekes. Egy anya legyen már érettebb!
2010. máj. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
46%
Szörnyű volt olvasni egyik másik hozzászólást.A 69%-os sztem egész egyszerűen h*lye,a 3 gyerekes anyukának pedig nem lennék a gyereke.Nekem 2 gyerekem van,amikor elváltunk a nagy fiam 2.5 éves volt.Közös megegyezés volt,az exem mégsem vitte el a gyereket 3 éves koráig úgy,hogy nála aludjon!És azét nem,mert egész egyszerűen a gyerek hozzám volt szokva.A nagyszülőknél is rendszeresen aludt,így később azt csináltuk,hogy a volt anyósoméknál aludtak.Így a nagyszülők is örültek,és apukának is volt segítsége.Azóta persze már maga is mindent megold.A kisebbik fiam most 2 éves(másik kapcsolatból született),és ha most szétmennénk az biztos,hogy még egy pár órára se tudná a férjem elvinni,mert olyan anyás a kicsi.Egész egyszerűen,ő ilyen.Nyitott,barátkozós,de ha fürdésről,pelenkázásról,alvásról van szó,vagy valami baja van,senki mást nem fogad el,csak engem.Ezért pl.ő még nem is aludt a nagyszülőknél(és máshol) sem nélkülem.Szval én megértem a kérdező aggodalmát.Kapott hideget-meleget,de a szituációt senki nem ismeri pontosan!
2010. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
76%
Azt én is megértem de a túllihegést nem (szörnyű, túlélni) és a rejtett utálatot sem (az új nő)... Ha a gyerek nem bírná nélküle akkor nem adná oda minden bizonnyal. De ha kibírja akkor ne irigykedjen már.
2010. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%
En az uj no szerepeben vagyok, nalunk is ugyanez volt, hogy a no itt pattogott ossze-vissza, hogy nem aludhatnak itt a gyerekek, mert en is itt vagyok(az altalam is fizetett alberletben).Csak aztan rajott, hogyha nem aludhatnak itt, akkor neki nem szabad a szombat esteje, es nem mehet bulikazni...Szoval aztan nagy kegyesen megengedte.na mindegy, bocs, kerdezo.Szoval az a helyzet, hogy en nem ertem, hogy ti, anyak mitol feltek.Attol, hogy a gyerek szeretni fog minket?Ha ugy allunk hozza, akkor nyilvan.Tudom, hogy ez nektek nagyon rosszul esik, de ha belegondolunk, akkor meg mindig ez a jobbik helyzet.Azert megiscsak nyugodtabban engeditek el a gyerkocoket ugy, hogy tudjatok, hogy rendesek vagyunk veluk, nem bantjuk oket, vigyazunk rajuk stb.Ugyis ti maradtok az anyak, az elso szamuak, egyertelmuen titeket szeretnek jobban, rolatok beszelnek.Szoval nem kell, hogy feltekenyek legyetek!
2010. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
84%

Az anti-anya kicsit erős volt.


Félő, hogy aki ennyire gyerekközpontú most, az később sem fogja tudni elengedni szegény gyerekét, így a gyerek sokkal nehezebben lesz önálló, autonóm személyiség. Nem engedik el sehova, nem próbálhat ki semmi veszélyeset, pont mint egy papagáj a kalitkában.


Na, jobb esetben ilyenekből lesznek a papucsférjek (+ ugye kiállhatatlan anyós), vagy rosszabb esetben még negyven évesen is az anyjukkal fognak lakni.


Azért a gyerekek túlszeretése roppant mód nem egészséges dolog.

2010. máj. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
34%

23:20

ne a gyerekkel büntesse? nem tudom miért váltak el, de ha új nőről beszél akkor valszeg azért mert félrelépett, és ha ez a helyzet akkor ezzel a mozanatával hátrahagyta a családját, ergó a gyereket is...mit akar akkor még velük?

2010. máj. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
100%
00:55, azert ez nem egeszen igy mukodik.A feleseget hagyta ott, de a gyerekehez ettol fuggetlenul joga van.
2010. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
37%

En az uj no szerepeben vagyok, nalunk is ugyanez volt, hogy a no itt pattogott ossze-vissza, hogy nem aludhatnak itt a gyerekek, mert en is itt vagyok(az altalam is fizetett alberletben).Csak aztan rajott, hogyha nem aludhatnak itt, akkor neki nem szabad a szombat esteje, es nem mehet bulikazni...Szoval aztan nagy kegyesen megengedte.na mindegy, bocs, kerdezo.Szoval az a helyzet, hogy en nem ertem, hogy ti, anyak mitol feltek.Attol, hogy a gyerek szeretni fog minket?Ha ugy allunk hozza, akkor nyilvan.Tudom, hogy ez nektek nagyon rosszul esik, de ha belegondolunk, akkor meg mindig ez a jobbik helyzet.Azert megiscsak nyugodtabban engeditek el a gyerkocoket ugy, hogy tudjatok, hogy rendesek vagyunk veluk, nem bantjuk oket, vigyazunk rajuk stb.Ugyis ti maradtok az anyak, az elso szamuak, egyertelmuen titeket szeretnek jobban, rolatok beszelnek.Szoval nem kell, hogy feltekenyek legyetek!


Hat igazad is van de a kerdezönek is igaza van, en pl az ex ferjemhez ha meg mindig az a ribanc a baratnöje akkor biztos nem engednem el velük a kisfiamat (szerencsere egyaltalan nem erdeklödik) amiert nem engednem el: konkretan ugy buktak le mivel elözö statusza a hölgynek a szeretö volt, hogy msn-nen videoztak es a kedves ex a gyerekünkkel az öleben kerte ezt az undormanyt hogy mutogassa magat, persze mindenet (ertsd full meztelen volt!!!) ezek utan??? azert nem gondolom hogy egy 5 honapos gyereknek ilyesmit kellene neznie. Meg az exre sem biznam egy percig sem a fiamat nemhogy arra a ribancra.


De persze az eselyt meg kell adni, lepj tul a serelmeiden es hivd meg öket kicsit beszelgess velük es ismerd meg, ugy mar tudsz dönteni. Azert nem kell velük folyamatosan összejarni, de igy legalabb a pici is latja hogy minden oke es te is elfogadtad a helyzetet.

2010. máj. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért utolsó de ez egy eset. Nem mindenki ilyen. Amúgy meg egy 5 hónpos gyereknek nem hiszem hogy sokat árt. Mások képtelenek külön szobába rakni a gyerekük (anyuci rigolyái miatt legtöbbször) és akkr ott szexelnek mellette ha alszik. Szerintem az sokkal undorítóbb.
2010. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!